«

»

Лип 11

Районна газета “Голос Прикарпаття” висвітлює проблеми міста

Голос-ПрикарпаттяСТАРОСАМБІРЯНИ -ЄВРОПЕЙЦІ ЧИ …?

Певно, багато старосамбірян та гостей райцентру звернули увагу на те, як старовинне місто над Дністром з року в рік гарнішає. Ось і тепер до дороги європейського зразка, до простелених у частині міста новою плиткою тротуарів, гармонійно вписалися і новенькі смітники. Ну, гадаю, всі, хто бачили їх, пораділи. Та й позитивно те, що цього разу смітники встановлені у тих місцях, де їх раніше не було, а вони там вкрай “просилися”, наприклад, на автобусних зупинках у центрі міста.

Так ось за кілька останніх днів 22 такі смітники встановлено у Старому Самборі. Вартість одного з роботами – понад тисячу гривень. Але зараз я не про те, аби похвалити мерію міста та комунальників за ідею та роботу. Хоча вартує. До слова, гарною є й ідея встановлення інформаційних стендів біля міської ради, лавочок. Але на те вона і влада, аби працювати для старосамбірян.
А містяни?.. Люди вони чи нелюди?.. За одну ніч після встановлення смітників комунальники були прикро розчаровані. Адже на ранок середи над трьома “познущалися”: біля “білого дому” одна сміттєва урна була вирвана з основи, відразу біля неї пошкоджено іншу. З третьої – у центрі міста – намагалися зняти кришку, пошкодивши її. Варварство…
Ситуація зі смітниками – це ще не все. Негативно проявляють себе жителі райцентру і в інших моментах. Нещодавно біля пам’ятника Степану Бандері уночі була розхитана лавка. Очевидно, готувалися зняти її, комунальники вчасно звернули на це увагу.
А про факт, який мав місце у районі “високого замку” взагалі соромно писати. До огорожі комунального смітника прив’язали Державний прапор. Очевидно, що в нашому місті завелися сепаратисти, путіни… Такий ганебний вчинок тягне на кримінал. І з усіх фактів своє слово скажуть правоохоронці. А якщо не скажуть, то пильнуймо, бо ми самі відповідаємо за те, що відбувається навколо нас. Якщо ви знаєте, хто “сепаратист”, з ними треба робити порядок. З такою поведінкою ми не європейці, а якісь… Шукайте потрібне слово самі…
У мерії мали намір встановити у місті два сучасні дитячі майданчики, а тепер депутати гадають, чи вартує?

Марія КУЗЬМИН, редактор районної газети “Голос Прикарпаття”

Версія для друку

© 2016 – 2017, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.

1 comment

  1. Микола Нанівський

    Камери треба встановлювати з виходом на пульт у поліцейський відділок + сайт з онлайн трансляцією, де кожен бажаючий зможе побачити все наживо. Крім того, можна додати розділ для завантаження особистих відео з фактами правопорушення.

Коментарі були заблоковані