«

»

Лют 18

Нотаріуси наділяються повноваженнями державних реєстраторів

ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Нотаріуси наділяються повноваженнями державних реєстраторів з дня набрання чинності Законів та можуть здійснювати державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень без вчинення нотаріальної дії та незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.

26 листопада 2015 року Верховною Радою прийнято Закони України №834-VII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та №835-VIIІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закони), які набрали чинності 13 грудня 2015 року.

З метою децентралізації адміністративних сервісів у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно суб`єктами державної реєстрації Законами визначено виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, акредитовані суб’єкти.

З 01 січня 2016 року функції органів юстиції у зазначених сферах державної реєстрації поступово передаються на місця до моменту завершення цього процесу у визначений Законами строк – не пізніше 30 квітня 2016 року.

Нотаріуси наділяються повноваженнями державних реєстраторів з дня набрання чинності Законів та можуть здійснювати державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень без вчинення нотаріальної дії та незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.

В Старосамбірському районі за отриманням адміністративних послуг у сфері державної реєстрації можна звертатися до нотаріусів району і міста за наступними адресами:

 

  1. Старосамбірська державна нотаріальна контора Львівської області, Завідувач Кузан Олена Василівна, м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, буд. 98. телефон: 21-2-09
  1. Приватний нотаріус Макаревич Ігор Володимирович, м. Старий Самбір, вул. Вітовського, буд. 3. , телефон: 098 44 90 338
  1. Приватний нотаріус Сивак Микола Іванович, м. Старий Самбір, вул. Проектна, буд. 4 телефон: 0972773555;
  1. Приватний нотаріус Грошева Тетяна Михайлівна, м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, буд. 1-з. телефон: 0(236)2-30-44;
  1. Приватний нотаріус Мельничок Світлана Євгенівна, м. Добромиль, пл. Ринок 14, тел.: 0(238) 3-36-30;
  1. Приватний нотаріус Ридзак Любов Казимирівна, м. Хирів, вул. Стуса В., 24, тел.: (03238) 2-43-44.

 

 

print

Pin It on Pinterest