«

»

Жов 11

Одноразова адресна допомога на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей у 2017 році

Відповідно до Порядку використання коштів для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації №412/0/5-17 від 22.05.2017 дітям із багатодітних сімей у 2017 році здійснюється надання одноразової грошової допомоги на кожну дитину шкільного віку (до 18 років включно), а також на дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах I-II, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років), з багатодітних сімей, в яких виховується четверо та більше дітей.
Одноразова грошова допомога на придбання навчального приладдя надається багатодітним сім’ям, у яких виховуються четверо і більше дітей віком до 18 років (включно), а також діти, які навчаються у вищих навчальних закладах I-II, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років).
Розмір одноразової грошової допомоги на придбання навчального приладдя визначається з урахуванням затвердженого в обласному бюджеті обсягу видатків на цю мету та чисельності дітей у багатодітних сім’ях. Розмір допомоги на одну дитину становить 111 гривень.
Головні розпорядники коштів відповідних місцевих бюджетів (органи соціального захисту населення або інші органи, до компетенції яких належить питання соціального захисту багатодітних сімей) забезпечують інформування та здійснюють виплату одноразової грошової допомоги на придбання навчального приладдя представникам (особам) багатодітних сімей за місцем реєстрації, які звернулись до зазначених вище органів до 1 грудня 2017 року, через уповноважені банки, визначені в установленому законодавством порядку.
Для отримання допомоги представник багатодітної сім’ї подає такі документи:
 заяву;
 копію паспорта одного з батьків;
 копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків;
 копії свідоцтв про народження дітей;
 копії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї чи інших документів, що підтверджують статус багатодітної сім’ї.
Одноразова грошова допомога не надається на дітей з багатодітних сімей, які перебувають під опікою чи піклуванням або на повному державному утриманні.

Звертатися за адресою м. Старий Самбір вулиця Л. Галицького 40.

Управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації каб. №103 21-3-15

Версія для друку

© 2017, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.

[Total: 0    Average: 0/5]