«

»

Бер 15

До уваги застрахованих осіб!

Фонд_соціального_страхування_України_логоСтаросамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує застрахованих осіб, які потребують лікування  у  реабілітаційних  відділеннях санаторно-курортних закладів, що відповідно до медичних показань, за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК вони можуть скористатися цією послугою з правом вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності направляється у реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації. Застрахована особа, що брала участь в АТО, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї – чоловік/дружина, неповнолітні діти).

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем або ЛКК і становить не більше 24 днів. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей забезпечується Фондом  соціального  страхування  України.

Більш  детальну  інформацію  можна  отримати  за  телефонами:

(0-238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий  Самбір;

(0-263) 3-21-42 – м. Турка.

 

Джерело: Старосамбірське відділення УВД ФССУ у Львівській області

Версія для друку

© 2018, sts-mrada.gov.ua. All rights reserved.

[Total: 0    Average: 0/5]