«

»

Сер 12

Про державну підтримку фермерських господарств.

Photo253

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації інформував про початок приймання документів на державну програму підтримки розвитку фермерських господарств.

Відповідно до Постанови КМУ від 07 лютого 2018 р. №106 (із змінами) фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2021 році передбачена за такими напрямами:

  • часткова компенсація витрат фермерським господарствам, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами (крім новостворених);
  • фінансова підтримка новостворених фермерських господарств для отримання сільськогосподарських дорадчих послуг;
  • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Детальніше з умовами надання державної підтримки та переліком документів можна ознайомитись у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим Постановою КМУ від 07 лютого 2018 р. №106 Постанова КМУ №106 від 07.02.2018 (із змінами)

Умови, перелік та форми документів щодо спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності додаються нижче.

print

Pin It on Pinterest