Категорія Архів: Міський центр надання соціальних послуг

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг

Вер 27

Форум ФСРів

1

Якими професійними навиками та знаннями мають володіти фахівці з соціальної роботи? Що входить в коло обов’язків такого фахівця? Як працюють фахівці з соціальної роботи (ФСР) в громадах, в умовах децентралізації та деінституціалізації? Ці та багато інших питань, пов’язаних з сферою соціальних послуг (інструменти, правове поле, сфери впливу в сучасних українських реаліях), обговорили та опрацювали 22 …

Continue reading »

Вер 09

Висловлюємо подяку!

241198125_382311276754183_2253251572576326505_n

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг висловлює щиру подяку директору ТОВ ТВК «Львівхолод» Роману Богдановичу Козаку та працівникам магазину «Рукавичка» (м. Старий Самбір) за розуміння та надану допомогу сім’ям нашої громади, які опинилися у скруті та потребують підтримки.

Continue reading »

Вер 07

Добро починається з тебе

unnamed

Інформує міський центр надання соціальних послуг Мешканці нашої громади, які опинилися у складних життєвих обставинах висловлюють вдячність голові Старосамбірської міської ради, Ігорю Трухиму та керівнику КП «Старий Самбір Теплокомуненерго», Миколі Клебанику за підтримку та надану допомогу. Нехай щастить у всіх благодійних починаннях!

Continue reading »

Сер 18

У Старосамбірській міській раді відбувся семінар з питань запобіганню домашнього насилля

239177734_560793991724006_7141859689903093309_n [Старосамбірська МР]

17 серпня 2021 року в малому залі засідань відбувся семінар, організований Старосамбірським міським центром надання соціальних послуг  спільно з ГО «Жіночі перспективи» (м. Львів)  з питань запобіганню домашнього насилля. До участі у семінарі було запрошено  спеціалістів Служби у справах дітей Старосамбірської міської ради, працівники соціального захисту населення Старосамбірської міської ради,  центру надання соціальних послуг Стрілківської …

Continue reading »

Сер 11

Молоді сім’ї підтримують потребуючих

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг висловлює щиру подяку молодятам з міста Самбора, Соломії та Віталію за допомогу сім»ям нашої громади, які опинилися у складних життєвих обставинах. Молоді люди вирішили подарувати діточкам з малозабезпечених сімей позитивні емоції – розвиваючі іграшки та ігри, з метою конструктивного проведення дозвілля для покращення їх психоемоційного стану.

Continue reading »

Сер 11

Допомога депутатів громади

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг висловлює вдячність депутатам Старосамбірської міської ради за підтримку та розуміння сімей, які опинилися в кризі (надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем громадян).

Continue reading »

Сер 10

В Старосамбірській міській раді відбувся семінар «Шлях до здорового життя» (відео)

IMG_20210809_153227 [800x600]

09 серпня 2021 року в малому залі засідань відбувся семінар, організований Старосамбірським міським центром надання соціальних послуг. Основою проведення семінару стала презентація «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах», яку підготували та провели представники Львівської міської громадської організації «Центр «Дорога» Олена та Анна Кальбус.

Continue reading »

Сер 05

Притулок для жертв насилля

Насилля – важка та болюча тема сьогодення. Щодня в Україні правоохоронці реєструють близько 570 звернень від жертв насильства. Часто жертвам нікуди подітись від кривдника, немає власного житла. Тому відкриваються притулки для таких категорій клієнтів та центри соціально-психологнічної допомоги. Так, в державі функціонує 37 таких закладів. У Львівській області – 2. У Трускавці на базі Львівського …

Continue reading »

Лип 21

Висловлюємо подяку за надану допомогу

допомога

Старосамбірський міський центр надання соціальних послуг висловлює щиру вдячність мережі магазинів «ANDI» та «Все по 37» за надану гуманітарну допомогу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Continue reading »

Лип 06

Домашнє насильство: як подолати проблему

Без названия

Департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Жіночі перспективи» періодично проводяться он-лайн навчання щодо питань запобігання домашньому насильству та роботі з сім`ями, які опинилися у складних життєвих обставинах через насилля у родині для працівників центрів надання соціальних послуг, служб у справах дітей та поліції, відповідно до Закону України «Про запобігання …

Continue reading »

Page 1 of 212