Категорія Архів: Цивільний захист

Вер 25

Організували навчання з базової підготовки громадян

IMG_7230 [Старосамбірська міська рада]

У Старосамбірській громаді відбулися навчання з базової підготовки громадян до національного спротиву. В умовах війни та постійної напруженої ситуації, як ніколи актуальним і потрібним є проведення різноманітних видів навчань та підготовки цивільного населення для реагування на гострі та нестандартні ситуації, що можуть виникнути в будь-який момент.

Continue reading »

Вер 15

На території району працюють групи щодо недопущення спалювання сухої рослинності

Нагадуємо, що на території Самбірського району працюють рейдові групи щодо недопущення спалювання сухої рослинності (сміття), недопущення пожеж в побуті. Протягом кількох днів, складено 40 протоколів представниками ДСНС про адміністративне порушення під час рейду в екосистемах, за допомогою дронів працівники ДСНС мають змогу бачити всіх паліїв, а також фіксувати порушення.

Continue reading »

Вер 13

Штормове попередження!

Попередження про небезпечні метеорологічні явища НМЯ-I № 11/10/– По території Львівської області: 14 вересня вранці та вдень грози, місцями значні дощі, град. По місту Львову: 14 вересня вранці та вдень гроза, град.

Continue reading »

Сер 01

Правила безпечного відпочинку на водних об’єктах

Новый рисунок

Фахівці Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області нагадують мешканцям Самбірщини правила безпечного відпочинку на водних об’єктах.

Continue reading »

Лип 28

ДСНС України наголошує про дотримання правил збирання грибів

33

На Самбірщині продовжується сезон збирання грибів, які окрім своєї користі, ще й можуть нанести великої шкоди здоров’ю людей. Все частіше зустрічаються повідомлення про випадки отруєння дикорослими грибами. Харчові отруєння, викликані споживанням таких рослин, найчастіше пов’язані з необізнаністю населення про можливі фатальні наслідки, до яких веде вживання нерозпізнаних отруйних грибів. Аби запобігти неприємним ситуаціям, що пов’язані з такими …

Continue reading »

Лип 24

Проведено другі навчання з базової підготовки громадян

IMG_7829 [Старосамбірська міська рада]

У Старосамбірській громаді проведено чергові навчання з базової підготовки громадян до національного спротиву. В умовах війни та постійної напруженої ситуації, як ніколи актуальним і потрібним є проведення різноманітних видів навчань та підготовки цивільного населення для реагування на гострі та нестандартні ситуації, що можуть виникнути в будь-який момент. На 1,5 годинному занятті 21 липня 2023р. вчитель предмету “Захист України” …

Continue reading »

Лип 19

Увага! Оголошено штормове попередження!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА По території Львівської області: вночі 19 липня та вдень 20 липня сильний вітер, значні дощі, в окремих районах сильні зливи та град. (І рівень небезпечності, жовтий).

Continue reading »

Лип 18

Підпал сухої трави карається законом

Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до всіх мешканців нашого району припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію, не дивлячись на те, що палій – це Ваш сусід чи знайомий! Віримо, що лише разом, ми зможемо зменшити кількість пожеж у природних екосистемах. Знаємо, …

Continue reading »

Лип 17

У Старосамбірській громаді розпочались навчання з базової підготовки громадян

IMG_20230714_140541 [Старосамбірська міська рада]

У Старосамбірській громаді розпочались навчання з базової підготовки громадян до національного спротиву. В умовах війни та постійної напруженої ситуації, як ніколи актуальним і потрібним є проведення різноманітних видів навчань та підготовки цивільного населення для реагування на гострі та нестандартні ситуації, що можуть виникнути в будь-який момент. 14 липня 2023р. навчання організували у Старому Самборі. Це були …

Continue reading »

Лип 14

Збережемо хліб від вогню!

Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській  області нагадує про основні вимоги пожежної безпеки під час жнив: З початку достигання хлібів необхідно цілодобово охороняти поля, а біля хлібних масивів встановити знаки про заборону паління й використання відкритого вогню.

Continue reading »

Page 1 of 1212345...10...Остання »

Pin It on Pinterest