Категорія Архів: Відділ соціального захисту

Відділ соціального захисту Старосамбірської міської ради

Вер 27

Мінсоцполітики надає роз’яснення щодо права на отримання субсидії

27092021

Право на отримання житлових субсидій мають сім’ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.

Continue reading »

Вер 21

Навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності

Директорат розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України (далі – Директорат) інформує, що наказом Мінсоцполітики від 15.03.2021 № 131, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 23.04.2021 за № 550/36172, затверджено Типову програму навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності (далі – Типова програма).

Continue reading »

Вер 20

Щодо реабілітації від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО (ООС)

Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 № 53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки (далі – Комплексна програма). Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС).

Continue reading »

Вер 20

На Львівщині вперше відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи

20092021

У середу, 22 вересня, відбудеться Форум для фахівців із соціальної роботи (ФСР). Організатором є Українська Освітня Платформа (БО «Львівська освітня фундація»). Форум організовується за фінансової підтримки Львівської обласної ради та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. 

Continue reading »

Вер 16

Документи на призначення допомоги при народженні дитиниможна подати онлайн

Як скористатися послугою онлайн: Для громадян, які бажають оформити допомогу при народженні онлайн, Міністерством соціальної політики України впроваджено електронний сервіс: http://e-services.msp.gov.ua/ Допомога при народженні дитини призначається одному із батьків (опікуну), який постійно проживає разом із дитиною. Допомога при народженні дитини надається у загальному розмірі 41280 грн., виплата якої здійснюється:

Continue reading »

Вер 13

«Соціальні проєкти для осіб з інвалідністю мають бути вчасно профінансовані та реалізовані”, – Віталій Загайний

13092021

Львівська облдержадміністрація профінансує з обласного бюджету проєкти громадських організацій соціального спрямування – переможців конкурсу дофінасування мікропроєктів та конкурсу фінансової підтримки статутної діяльності інститутів громадянського суспільства.

Continue reading »

Вер 07

Сьома річниця оборони Луганського аеропорту: у Львові відбувся вечір пам’яті захисників України

08092021

З нагоди сьомої річниці боротьби за Луганський аеропорт напередодні у міському «Будинку воїна» відбулись урочистості присвячені героїчній обороні летовища.

Continue reading »

Вер 01

У Львівській облдержадміністрації презентували електронну платформу “ВзаємоДія”: чим вона корисна

01092021

У Львівській облдержадміністрації презентували онлайн-платформу «ВзаємоДія». Цю електронну систему розробили аби покращити співпрацю між органами виконавчої влади, громадянами та інститутами громадянського суспільства (ІГС) в Україні.

Continue reading »

Сер 30

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 11.08.2021 „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” (розроблена з метою реалізації Закону України від 21.05.2021 № 1477-ІХ„Про внесення зміни до статті 2 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю …

Continue reading »

Сер 27

З нагоди державних свят для вихованців притулку служби у справах дітей ЛОДА організували виставку дитячих малюнків

27082021

Щоб належно відзначити День Державного Прапора та 30-ту річницю Незалежності України для вихованців притулку служби у справах дітей обласної державної адміністрації організували та провели виставку дитячих малюнків – «Ти у серці моїм, Україно».

Continue reading »

Page 1 of 512345