Лисейко

Author's details

Ім'я: Відділ соціального захисту Лисейко
Дата реєстрації: Травень 17, 2021

Latest posts

  1. Де на Львівщині люди у потребі можуть безкоштовно отримати різні види допомоги: адреси, контакти — Листопад 28, 2023
  2. У Львівській області дружин загиблих військових запрошують взяти участь у проєкті «Почни»: реєстрація триває до 25 листопада — Листопад 24, 2023
  3. Любові Марадь – 90, Марії Микиті – 95: Старосамбірська громада вітала двох довгожительок — Листопад 24, 2023
  4. У Львові відбудеться зустріч «Бізнес клуб ветеранів» — Листопад 17, 2023
  5. Українці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку — Листопад 14, 2023

Списки повідомлень автора

Лис 28

Де на Львівщині люди у потребі можуть безкоштовно отримати різні види допомоги: адреси, контакти

28112023

Графік подій на тиждень у межах співпраці з координаційним центром при Львівській ОВА. З ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького Координаційний центр при ЛОВА та офіси центру працюють і безкоштовно надають допомогу людям у потребі у кожному районі Львівської області. Керівниця центру – Галина Бордун.

Continue reading »

Лис 24

У Львівській області дружин загиблих військових запрошують взяти участь у проєкті «Почни»: реєстрація триває до 25 листопада

241120233

Метою проєкту є дати можливість жінкам, які пережили загибель близької людини, знову спробувати та знайти мотивацію працювати на благо себе та своїх близьких.

Continue reading »

Лис 24

Любові Марадь – 90, Марії Микиті – 95: Старосамбірська громада вітала двох довгожительок

241120232

Старосамбірська територіальна громада має дуже гарну традицію – вітати з ювілеями довгожительок.  23 листопада, дві поважні пані відзначили гарні дати особистого календаря. Відтак представники громади завітали до жительки Стрільбич Любові Марадь та Марії Микити з Білич.

Continue reading »

Лис 17

У Львові відбудеться зустріч «Бізнес клуб ветеранів»

17112023

Основна мета клубу створити середовище однодумців та спільноту ветеранів, які хочуть чи вже мають власний бізнес. «Бізнес клуб Ветеранів» почав свою діяльність до повномасштабної війни. А зараз відновлює роботу. Він створений для ветеранів та їх сімей, які виявили бажання відкрити власну справу.

Continue reading »

Лис 14

Українці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку

14112023

    Щоби кожна родина, яка обігріває своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива.

Continue reading »

Лис 10

Основи програмування, школа бізнесу, фермерство: які є можливості навчання для захисників та захисниць на Львівщині

10112023

Отримайте якісну безкоштовну освіту з різноманітних курсів, інтерактивних підручників та форумів. У розділі «Захиснику і Захисниці» на сайті Львівської ОВА є перелік платформ, де можна безкоштовно отримати нові знання, а саме:

Continue reading »

Лис 08

На Львівщині напрацьовують план заходів з реалізації обласної програми психічного здоров’я у громадах

08112023

Львівщина – перша в Україні область, де запровадили таку програму на регіональному рівні. 6 листопада у Львівській ОВА відбулася організаційна нарада щодо реалізації у громадах Львівщини Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області (Програми).

Continue reading »

Жов 30

Сертифікат на купівлю продуктів харчування у мережі магазинів “Рукавичка” для ВПО

30102023

Благодійний фонд «ChildFund» надає цільову допомогу у вигляді ваучерів (сертифікат на купівлю продуктів харчування у мережі магазинів “Рукавичка”), яка направлена на покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами і психосоціальну підтримку.

Continue reading »

Жов 27

Як особам з інвалідністю та іншим категоріям громадян дізнатись про виробників протезів в Україні

27102023

Підтримка людей з інвалідністю, передусім забезпечення їх допоміжними засобами реабілітації та безоплатне протезування, сприяє швидкому та якісному процесу інтеграції людей з особливими потребами у суспільство, а саме безбар’єрному доступу до іфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу.

Continue reading »

Жов 24

Де на Львівщині захисники, захисниці та їх рідні можуть безкоштовно отримати психологічну допомогу: перелік локацій

24102023

На Львівщині захисники, захисниці та їх рідні мають можливість звернутися за психологічною допомогою до центрів ментального здоров’я, а також взяти участь у психологічних групах на базі громадських організацій, і пройти психологічну реабілітацію.

Continue reading »

Page 1 of 2512345...1020...Остання »

Pin It on Pinterest