Категорія Архів: Новини

Гру 06

Футбольну вершину – підкорено! Команда «Кар’єр-Дністер» – новий чемпіон Першості Львівщини з футболу

Футболісти клубу «Кар’єр-Дністер» Старий Самбір – Торчиновичі наприкінці жовтня 2019 року перемогли на власному футбольному полі команду «Городок» і дочасно стали переможцями Першої ліги Львівської області. Цей результат дає право команді наступного сезону виступати в чемпіонаті Прем’єр-ліги Львівщини. За підсумками проведених ігор в активі команди «Кар’єр-Дністер» 61 заліковий бал (19 перемог, 4 нічиї і 3 поразки; різниця …

Continue reading »

Гру 03

У Старосамбірській міській раді відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

748[800x600]

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.

Continue reading »

Лис 29

За несвоєчасну та неповну сплату податків за землю та нерухоме майно передбачено відповідальність

Старосамбірська міська рада нагадує мешканцям міста Старий Самбір про необхідність погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання зі сплати місцевих податків та зборів, зокрема: Земельний податок з фізичних осіб; Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами,  які є власниками об’єктів житлової нерухомості; Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, …

Continue reading »

Лис 27

До уваги мешканців міста Старий Самбір – 11 грудня 2019 року відбудуться громадські слухання

11 грудня 2019 року відбудуться громадські слухання виготовленого проекту детального планування території земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення гр. Низкогуза Романа Миколайовича в м. Старий Самбір, вул. Вітовського, 53 Львівської області.

Continue reading »

Лис 23

У Старому Самборі вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні (фото)

IMG_8565 [800x600]

23 листопада – День пам’яті жертв Голодомору в Україні. День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, який випадає на четверту суботу листопада.

Continue reading »

Лис 21

Відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

IMG_6134 [800x600]

21 листопада 2019 року в День Гідності та Свободи громада міста Старий Самбір долучилася до відзначення річниці Майдану. Фото.

Continue reading »

Лис 04

Відбудуться громадські слухання щодо розробленого проекту детального планування території земельних ділянок для обслуговування власних нежитлових будівель

19 листопада 2019 року відбудуться громадські слухання щодо розробленого проекту детального планування території земельних ділянок  для  обслуговування власних нежитлових будівель гр. Гейника В.О в м. Старий Самбір, вул. Дністрова, 69 Львівської області та гр. Кота П.М. в м. Старий Самбір, вул. Дністрова,70 Львівської області.

Continue reading »

Page 1 of 5512345...102030...Остання »