Категорія Архів: Оголошення

Гру 04

Вітаємо народного депутата України почесного громадянина міста Лопушанського Андрія Ярославовича

Шановний Андрій Ярославович, прийміть сердечні привітання з Днем народження! Нехай кожен день Вас чекають міцні обійми близьких і добрі новини. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а вдача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах.

Continue reading »

Лис 28

Вітаємо з ювілеєм Зачка Юрія Діонісовича!

28 листопада свій ювілейний день народження відзначає неймовірно мудра, оптимістична та товариська людина, міський голова Старого Самбора 1992-1994 років, Юрій Діонісович Зачко.

Continue reading »

Лис 27

28 листопада – День пам’яті жертв Голодомору в Україні

День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, який випадає на четверту суботу листопада.

Continue reading »

Лис 26

Впровадження програмних РРО: актуальні запитання – відповіді

Старосамбірська ДПІ  ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що  07/12/2020  працівниками ДПІ буде проводитись онлайн – тренінг на тему :  “Впровадження програмних РРО: актуальні  запитання – відповіді”.

Continue reading »

Лис 26

Вітаємо з ювілеєм депутата Старосамбірської міської ради Марію Марунчак

Шановна Маріє Іванівно! Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо здоров’я і любові,  уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки та хороші події, а також щастя і радість!

Continue reading »

Лис 25

Привітання з Днем народження

Сьогодні свій День народження зустрічає депутат Старосамбірської міської ради VIII скликання Віктор Гейник. Шановний Віктор Олександрович, вітаємо Вас з Днем ​​народження! Бажаємо Вам здоров’я і оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, а також бадьорості духу та бути відданим справі служіння людям.

Continue reading »

Лис 24

Вітаємо депутатів Старосамбірської міської ради Миколу Іваницького та Святослава Горбового!

Сьогодні, 24.11.2020 року свій День народження зустрічають депутати VІІ скликання Старосамбірської міської ради Іваницький Микола та Горбовий Святослав. Шановні Микола Григорович та Святослав Володимирович, вітаємо Вас з Днем ​​народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, професійного успіху, сімейного благополуччя і  справжнього людського щастя. 

Continue reading »

Page 1 of 9512345...102030...Остання »