Категорія Архів: Оголошення

Лют 16

Вітаємо з днем народження старосту Торчиновицького старостинського округу Зіновія Припіна

Припін Зіновій [800x600]

Шановний Зіновію Михайловичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам добра, поваги від людей та справжнього людського щастя. Нехай доля подарує в цей прекрасний день відчуття свята й урочистості, здійснення заповітних бажань. Будьте сильним та справжнім. Зичимо Вам достатку, здоров’я та мирного неба над головою!

Continue reading »

Лют 16

Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Володимира Цегенька

unnamed

Шановний Володимире Дем’яновичу! Вітаємо Вас днем народження! Бажаємо козацького здоров’я,  щастя та поваги від людей.  Щиро бажаємо реалізації задуманих планів, бадьорості духу, домашнього тепла та мирного неба над головою!

Continue reading »

Лют 11

Вітаємо з Днем народження начальника відділу соціального забезпечення Галину Лужецьку

квіти

Шановна Галино Михайлівно!  Щиро вітаємо Вас днем народження! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти та хороші новини, а також щастя і радість!  Зичимо Вам міцного здоров’я, нових радісних подій та жіночої краси! Бажаємо щоб Ваша нелегка праця була високо оцінена, а служба людям приносила задоволення. 

Continue reading »

Лют 07

Вітаємо з Днем народження керуючого справами виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Володимира Хітчака

630_360_1689060146-398 (1)

Шановний Володимире Івановичу, щиро вітаємо Вас з Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров’я,  щастя, сімейного благополуччя та вірних друзів. Також бажаємо яскравого сонця та мирного неба над Вашою домівкою. У нелегкій та необхідній роботі бажаємо успіхів та досягнення поставленої мети. 

Continue reading »

Лют 05

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Андрія Басараба

112824225 [800x600]

Шановний Андрію Богдановичу! Вітаємо Вас з 45-річчям! Щиро бажаємо бути здоровим, щасливим, оточеним увагою і любов’ю дорогих людей.  Зичимо Вам міцного здоров’я та життєвого оптимізму. Щиро бажаємо реалізації задуманих планів, професійного успіху, бадьорості духу, домашнього тепла та мирного неба над головою!

Continue reading »

Січ 25

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Романа Лазірка

Шановний Романе Тадейовичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю. Зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного затишку та мирного неба над головою!

Continue reading »

Січ 23

Вітаємо з днем народження старосту Стрільбицького старостинського округу Романа Пецковича

buket1411 (1)

Шановний Романе Дмитровичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного затишку та мирного неба над головою! Нехай в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх і глибоке задоволення від праці!

Continue reading »

Січ 23

Висловлюємо співчуття старості Великосільського старостинського округу Сичу Анатолію Петровичу

Виконавчий комітет Старосамбірської міської ради висловлює щирі співчуття старості Великосільського старостинського округу Сичу Анатолію Петровичу з приводу передчасної смерті його брата Івана Петровича. Розділяємо сум втрати, щиро співчуваємо рідним та близьким покійного.

Continue reading »

Січ 21

Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Василя Солтиса

Шановний Василь Євгенович! Вітаємо Вас з Днем ​​народження! Зичимо Вам міцного здоров’я та життєвого оптимізму. Щиро бажаємо реалізації задуманих планів, бадьорості духу, домашнього тепла та мирного неба над головою!

Continue reading »

Січ 20

Вітаємо з ювілеєм секретаря Старосамбірської міської ради Жука Ігоря Володимировича

superbig_product (2) [Старосамбірські вісті]

Шановний Ігоре Володимировичу! Вітаємо Вас з нагоди прекрасного ювілею – 60-річчя від Дня народження! Висловлюємо подяку за Вашу невтомну працю, високий професіоналізм, наполегливість у досягненні поставлених цілей та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування. Як людяний і талановитий керівник, щира і добра людина, Ви отримали заслужену повагу серед колег та жителів громади.

Continue reading »

Page 1 of 7812345...102030...Остання »

Pin It on Pinterest