Категорія Архів: Оголошення

Чер 03

Вітання Старосамбірського міського голови Ігоря Трухима зі святом Святої Трійці

45359-600x0

Дорогі земляки! Шановна Старосамбірська громадо! Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею! З Днем народження Христової Церкви! Свято Трійці є торжеством віри і духовної сили, перемогою правди та любові, прославою Творця життя і величної природи, святом народження Церкви. Цієї світлої днини разом з зеленими галузками у наші домівки входить Божа благодать. Від імені Старосамбірської міської ради, її виконавчого …

Continue reading »

Чер 02

Вітаємо з днем народження отця-декана Івана Білика

18227

Всечесний отче Іване, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам сильної, міцної віри в серцях людей, добрих і праведних надій у парафіян, світлих і радісних чудес в цьому світі. Нехай усяка добра справа неодмінно увінчається успіхом і добром.

Continue reading »

Чер 01

Вітаємо з Днем захисту дітей!

zashchity [Старосамбірська міська рада]

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.  Діти – це безмежна …

Continue reading »

Чер 01

Вітаємо з Днем народження начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мар’яну Карлик

1498734611_9299622-765x480 (1)

Шановна Мар’яно Володимирівно!  Вітаємо вас з Днем народження і бажаємо  міцного здоров’я, досягнень у роботі, високої оцінки від людей та подальшого зростання!

Continue reading »

Тра 31

Режим роботи Старосамбірської міської ради на літній період

Оголошення. Відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку працівників трудового колективу виконавчого комітету Старосамбірської міської ради на літній період з 01.06.2023 по 31.08.2023 рр. запроваджується розпорядок роботи Старосамбірської міської ради з 08:00 год по 17:15 год. У п’ятницю до 16:00 год. Перерва на обід з 12:00 -13:00 год.

Continue reading »

Тра 31

Заплановано обприскування полів за межами сіл Страшевичі, Великосілля, Стара Ропа, смт. Стара Сіль

Фермерське господарство “БІБ” повідомило про обприскування полів,  що належать йому на правах оренди . Обприскування буде проводитися  31 травня; 01-06 червня 2023 року за межами населених пунктів: сіл Страшевичі, Великосілля, Стара Ропа; смт. Стара Сіль. Орієнтовний період виконання робіт 6 годин.

Continue reading »

Тра 30

СБУ звернулася до власників вуличних вебкамер вимкнути онлайн-трансляцію

5bcbc2e6adc6ac9dfb690a3edcb64ab2_xl-1110x615

СБУ закликає власників вуличних вебкамер вимкнути онлайн-трансляцію, щоб не допомагати рф «наводити» ракети на Україну Служба безпеки закликає власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції зі своїх пристроїв, а громадян – повідомляти про виявлені стріми з таких камер на офіційний чат-бот СБУ: t.me/stop_russian_war_bot. Насамперед це стосується автоматичної відеофіксації обстановки довкола житлових і соціальних споруд, дорожньо-транспортних, промислових і торговельних …

Continue reading »

Тра 30

Заплановано обприскування полів за межами сіл Созань та Тварі

Фермерське господарство “БІБ” повідомило про обприскування полів,  що належать йому на правах оренди . Обприскування буде проводитися  за межами населеного пункту село Созань 30-31 травня 2023 року, орієнтовний період виконання робіт 6 годин. Також обприскування буде проводитися  за межами населеного пункту село Тварі 30-31 травня 2023 року, орієнтовний період виконання робіт 6 годин.

Continue reading »

Тра 29

До уваги внутрішньо-переміщених осіб!

рокада

31 травня 2023 року о 12.00 год. БО «Рокада» планує провести зустріч з вразливими категоріями населення з числа внутрішньо переселених жителів Старосамбірської громади (особи з інвалідністю, похилого віку, багатодітні, один з батьків виховує дитину, малозабезпечені, безробітні, важко хворі особи, які опинилися у складних життєвих обставинах), з метою анкетування для подальшої підтримки осіб даної категорії.

Continue reading »

Тра 28

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Миколу Москаленка

Шановний Миколо Сергійовичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у роботі, незгасимого оптимізму життя і мирного неба над головою!

Continue reading »

Page 1 of 7312345...102030...Остання »

Pin It on Pinterest