Категорія Архів: Оголошення

Вер 22

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт відбудеться аварійне відключення водопостачання

22 вересня 2023 року в місті Старий Самбір відбудеться аварійне відключення водопостачання з 11:00 до 18:00 год., в зв’язку з проведенням аварійних ремонтних робіт по ліквідації прориву водяної мережі на центральному водогоні міста по вул. Лева Галицького. Відключення відбуватимуться за винятком мікрорайону Високий Замок.

Continue reading »

Вер 20

Відбудеться аварійне відключення водопостачання

20 вересня 2023 року у зв’язку з ліквідацією прориву водяної мережі та заміні пошкодженої магістральної труби на вулиці Героя України Б.Сольчаника у місті Старий Самбір відбудеться аварійне відключення водопостачання з 15:00 год. до 21:00 год.

Continue reading »

Вер 17

Привітання виконавчого комітету Старосамбірської міської ради з Днем працівника лісового господарства

00507317-890x395

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя …

Continue reading »

Вер 16

Вітання виконавчого комітету Старосамбірської міської ради з Днем рятівника України!

a6ebbba6ed94

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони! Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем рятівника! Ваша професія об’єднує сильних духом людей, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Continue reading »

Вер 11

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт відбудуться перерви водопостачання

Починаючи з 11 вересня 2023 року в місті Старий Самбір відбуватимуться короткочасні відключення водопостачання з 15:00 до 17:00 год., в зв’язку з проведенням профілактичних ремонтних робіт та встановлення місця прориву водяної мережі на центральному водогоні міста. Відключення відбуватимуться за винятком мікрорайону Високий Замок.

Continue reading »

Вер 09

Виконавчий комітет Старосамбірської міської ради вітає з ювілеєм старосту Старосолянського старостинського округу Ігоря Басараба

hrizantema_kimnatna_doglyad

Шановний Ігоре Богдановичу! Вітаємо Вас з ювілейним Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я,  безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та чудових ідей.

Continue reading »

Вер 04

Вітаємо з 35-річчям!

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Старосамбірської міської ради Михайла Кальницького! Шановний Михайле Михайловичу, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, сімейного добробуту та мирного неба над головою! Нехай в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх і глибоке задоволення від праці!

Continue reading »

Вер 04

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Кіцяк Галину Володимирівну

Шановна Галино Володимирівно! Вітаємо Вас з Днем Народження. Щиро бажаємо Вам гарного настрою, здійснення бажань, достатку та сімейного затишку. Нехай доля буде прихильною, хай лише хороші новини приємно дивують Вас. Міцного здоров’я, красивого кохання і мирного неба над головою.

Continue reading »

Вер 04

Вітаємо почесного громадянина міста Старий Самбір Жидика Богдана Григоровича

Шановний Богдане Григоровичу! Прийміть сердечні привітання з Днем народження! Нехай кожен день Вас чекають міцні обійми близьких і добрі новини. 

Continue reading »

Вер 03

Вітаємо з Днем підприємця!

Вітання День підприємця

Шановні підприємці! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем підприємця! Щорічно у першу неділю осені, яка цього року припадає на 3 вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковано враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, …

Continue reading »

Page 1 of 7612345...102030...Остання »

Pin It on Pinterest