Категорія Архів: Оголошення

Лют 22

Вітаємо з Днем народження генерального директора КНП СРР “Старосамбірська центральна районна лікарня” Медведя Івана Осиповича

Шановний Іване Осиповичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам великого людського щастя. Нехай доля подарує в цей прекрасний день відчуття свята й урочистості, здійснення заповітних бажань. Цінуємо Ваші якості талановитого керівника і сміливість приймати виклики складних завдань.

Continue reading »

Лют 19

Пам’ятка. Увага! Небезпека, бурульки

t_1_222

  Перепад температури та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вулицях, де тротуари прилягають до будинків. Падаючи, бурульки можуть травмувати перехожих.

Continue reading »

Лют 19

Вітаємо з Днем народження голову Львівської ОДА Максима Козицького

Козицький

Шановний Максиме Зіновійовичу! Старосамбірська міська рада вітає Вас з днем народження! Нехай цей день  ознаменується новими досягненнями, творчими ідеями та успішними проектами. Дозвольте побажати Вам щастя, удачі і  кар’єрного зростання. Нехай любов, радість, розуміння близьких завжди супроводжують Вас на життєвому шляху.

Continue reading »

Лют 16

Вітаємо з ювілеєм депутата Старосамбірської міської ради Володимира Цегенька!

unnamed

Шановний Володимире Дем’яновичу! Вітаємо Вас з золотим ювілеєм!  50 років – це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Нехай же ці золоті роки принесуть вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу.

Continue reading »

Лют 16

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста земельного відділу Старосамбірської міської Володимира Блюсовича!

IMG_3812 (Копіювати)

Шановний Володимире Зеноновичу! Вітаємо Вас з Днем народження. Бажаємо завжди залишатися сильним мужчиною, життєрадісною людиною. Нехай Ваш професіоналізм, який давно став еталоном для нашого колективу, буде джерелом стабільного фінансового благополуччя. А за душевність, життєлюбність, відкритість і доброту доля винагородить Вас міцним здоров’ям, любов’ю і щастям.

Continue reading »

Лют 16

Старосамбірська міська рада вітає з Днем народження старосту Торчиновицького старостинського округу Зіновія Припіна

Припін Зіновій [800x600]

Шановний Зіновій Михайлович! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам великого людського щастя. Нехай доля подарує в цей прекрасний день відчуття свята й урочистості, здійснення заповітних бажань. Будьте сильним та справжнім. Щиро бажаємо  домашнього тепла, достатку і здоров’я, а також вдалого  завершення розпочатих справ!  

Continue reading »

Лют 15

Старосамбірська міська рада висловлює подяку землякам, що долучились до ліквідації наслідків негоди

Стихії легше протистояти разом Здавна в пошані були працьовитість, взаємовиручка та готовність у скрутний час безкорисливо прийти на допомогу. Нещодавно жителям нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Хуртовини та заметілі минулого тижня захопили у свої тенета всю Старосамбірщину. Це випробування нам вдається долати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем громади людям.

Continue reading »

Page 1 of 10012345...102030...Остання »