Категорія Архів: Оголошення

Тра 22

22 травня в зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде тимчасово припинено водопостачання

22 травня 2024 року, в зв’язку з проведенням  ремонтних робіт  насосного обладнання на водозаборі №1, у місті Старий Самбір буде припинено водопостачання  з 10:00 год. до 12:00 год., а також з 14:00 год. до 18:00 год.

Continue reading »

Тра 22

Вітаємо з днем народження начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігоря Піхо

Шановний Ігоре Володимировичу!  Щиро вітаємо Вас з Днем народження. Бажаємо Вам творчих успіхів та новаторських ідей. Будьте здоровим, щасливим, оточеним увагою і любов’ю дорогих людей. Довгих років життя, мирного неба над головою.

Continue reading »

Тра 21

Вітаємо з ювілеєм керівника комунального підприємства “Старий Самбір теплокомуненерго” Миколу Клибаника

Шановний Миколо Дем’яновичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам відмінного здоров’я, впевненості в собі, великих прагнень та безперечних успіхів, доброї удачі і вірних друзів, щирої любові і мирного неба над головою! Нехай в запасі завжди будуть сили, цікаві ідеї і оптимістичний настрій!

Continue reading »

Тра 20

Вітаємо начальника відділу освіти Старосамбірської міської ради Ольгу Коваль

t_1_tiulpani-1

Шановна Ольго Володимирівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої поваги співробітників, визнання людей, сімейного добробуту та мирного неба над головою!   Нехай доля дарує світ і благо, а будь-яке рішення, прийняте Вами, буде вірним і правильним.

Continue reading »

Тра 19

Вітаємо з ювілеєм завідувача дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Маковську Лесю Михайлівну

0bf34a360ed7d3352541e6fc371408ce

Шановна Леся Михайлівно, щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових радісних подій та жіночої краси! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти та хороші новини, а також щастя і радість! Переконані, що Ваша нелегка праця завжди буде високо оцінена, а служба людям приносить задоволення.

Continue reading »

Тра 14

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Оксану Низкогуз

Шановна Оксано Василівно! Прийміть наші щирі вітання з днем народження. Нехай збудуться всі Ваші мрії! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, сімейного добробуту та мирного неба над головою!

Continue reading »

Тра 14

Вітаємо депутата Старосамбірської міської ради Юрія Качалупа

Шановний Юрію Івановичу! Вітаємо вас з днем народження! Бажаємо Вам відмінного здоров’я, впевненості в собі, великих прагнень та безперечних успіхів, доброї удачі і вірних друзів, щирої любові і мирного неба над головою! Нехай в запасі завжди будуть сили, цікаві ідеї і оптимістичний настрій!

Continue reading »

Тра 12

Вітаємо з днем народження старосту Страшевицького старостинського округу Миколу Ляховича

Шановний Микола Михайлович! Вітаємо Вас з Днем народження та бажаємо міцного здоров’я, поваги від людей та мирного неба над головою. Щиро бажаємо успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі, позитиву життя і стабільного благополуччя. Будьте мудрим, сильним і справжнім та віддано служіть громаді. 

Continue reading »

Тра 11

Вітаємо з ювілеєм депутата Старосамбірської міської ради Степана Богдановича Зачка

Шановний Степане Богдановичу! Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам мирного неба над головою, поваги від людей,  спокою і міцного здоров’я! Нехай любов, радість, розуміння близьких завжди супроводжують Вас на життєвому шляху. Будьте сильним та справжнім, а також віддано служіть громаді.

Continue reading »

Тра 08

Вітаємо з Днем народження настоятеля Святомиколаївської церкви отця-декана Михайла Николина

auLx2HeJ40zx82FwAXnThIrpNlCl2raelTvideKC

Всечесний отче Михайле! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії на душі. Хай Бог нагородить Вас всіма благами та обдарує довголіттям!

Continue reading »

Page 1 of 7912345...102030...Остання »

Pin It on Pinterest