Леус

Author's details

Ім'я: Юрій Леус
Дата реєстрації: Січень 22, 2016
URL: http://sts-mrada.gov.ua

Biography

начальник організаційного відділу виконавчого комітету Старосамбірської міської ради

Latest posts

  1. Кіберполіцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі — Квітень 23, 2024
  2. Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Василя Половчака — Квітень 22, 2024
  3. Вітаємо старосту Тершівського старостинського округу Зіновія Головчака — Квітень 22, 2024
  4. Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Ярослава Капериза — Квітень 7, 2024
  5. Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Галину Левицьку — Квітень 5, 2024

Списки повідомлень автора

Кві 23

Кіберполіцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі

photo1713869908

Кіберполіцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень. Організував оборудку сорокарічний українець з Дніпра. В якості виконавців залучив двох громадян України та шістьох громадян Чехії. 📞 Зловмисники дзвонили мешканцям Чехії, представляючись співробітниками державного контролюючого банківського органу. В ході розмови вони схиляли потерпілих надати віддалений доступ до свого телефону чи комп’ютеру …

Continue reading »

Кві 22

Вітаємо з днем народження депутата Старосамбірської міської ради Василя Половчака

Шановний Василь Любомирович! Вітаємо Вас з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності та особистих досягнень у роботі.

Continue reading »

Кві 22

Вітаємо старосту Тершівського старостинського округу Зіновія Головчака

Шановний Зіновій Ярославович! Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам мирного неба над головою та справжнього людського щастя. Нехай доля подарує відчуття свята й урочистості, здійснення заповітних бажань. Будьте сильним та справжнім, віддано служіть громаді.

Continue reading »

Кві 07

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Ярослава Капериза

Шановний Ярославе Мироновичу, від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам всього самого найкращого, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Бажаємо досягати поставлених цілей, простого сімейного щастя, любові і миру.

Continue reading »

Кві 05

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Галину Левицьку

Шановна Галино Михайлівно!  Прийміть наші щирі вітання з днем народження. Нехай збудуться всі Ваші мрії!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, сімейного добробуту та мирного неба над головою!

Continue reading »

Бер 20

Вітаємо з днем народження начальника відділу «ЦНАП» Володимира Трача

Шановний Володимире Ігоровичу!  Щиро вітаємо Вас 40-річчям! Бажаємо Вам справжнього людського щастя. Нехай доля подарує в цей весняний день відчуття свята та здійснення заповітних бажаннь.

Continue reading »

Бер 19

Про затвердження звітів про виконання паспортів бюджетних програм на 2023 рік

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради  Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20.08.2014 №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями затверджено звіти про виконання паспортів бюджетних …

Continue reading »

Бер 15

Вітаємо з Днем народження депутата Старосамбірської міської ради Фурдичка Василя Івановича

Шановний Василю Івановичу! Вітаємо Вас з Днем народження!  Нехай доля подарує в цей день здійснення заповітних бажань. Щиро бажаємо  Вам домашнього тепла, достатку і здоров’я, а також мирного неба над головою.

Continue reading »

Бер 11

Вітаємо з Днем народження головного бухгалтера Старосамбірської міської ради Радзієвську Олену Михайлівну

Шановна Олено Михайлівно! Колектив Старосамбірської міської ради вітає Вас з Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, нових радісних подій, щоб були вірні друзі поруч і в родині був мир і злагода!  Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.  

Continue reading »

Бер 06

Про затвердження в новій редакції паспортів бюджетних програм

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів  про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014р.№836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями затверджено в новій редакції паспорти бюджетних програм …

Continue reading »

Page 1 of 29612345...102030...Остання »

Pin It on Pinterest