Леус

Author's details

Ім'я: Юрій Леус
Дата реєстрації: Січень 22, 2016
URL: http://sts-mrada.gov.ua

Biography

начальник організаційного відділу виконавчого комітету Старосамбірської міської ради

Latest posts

  1. Висловлюємо співчуття депутату міської ради Ігорю Бохонку — Вересень 27, 2020
  2. Відтепер показники водяного лічильника можна передавати через персональний кабінет. Як зареєструватися? — Вересень 25, 2020
  3. Привітання Старосамбірської міської ради з Днем дошкілля — Вересень 25, 2020
  4. Відео – презентація звіту Старосамбірської міської ради за 2019 рік — Вересень 24, 2020
  5. Вітаємо з Днем народження! — Вересень 20, 2020

Списки повідомлень автора

Вер 27

Висловлюємо співчуття депутату міської ради Ігорю Бохонку

Старосамбірська міська рада висловлює щирі співчуття депутату міської ради Бохонку Ігорю Богдановичу з приводу смерті його матері Ярослави Григорівни.

Continue reading »

Вер 25

Відтепер показники водяного лічильника можна передавати через персональний кабінет. Як зареєструватися?

До уваги мешканців міста Старий Самбір. КП ” Старосамбірське МВКГ” інформує про те, що відтепер показники лічильника можна передавати через персональний кабінет, також є можливість дивитись стан розрахунків, історію оплат і показників лічильників. Реєстрацію необхідно пройти за посиланням:

Continue reading »

Вер 25

Привітання Старосамбірської міської ради з Днем дошкілля

yalogo_-chisla_v-2017_hoci_den_doshkillja_1-300x219

Шановні наші працівники дошкілля!!! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом Всеукраїнським днем дошкілля. Від Вашої мудрості, терпіння, уваги залежить здорове дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік – особливо важкий і відповідальний період у житті. У цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. З Вашою допомогою маленькі старосамбірчани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться …

Continue reading »

Вер 24

Відео – презентація звіту Старосамбірської міської ради за 2019 рік

Звіт про роботу Старосамбірської міської ради та її виконавчих органів за період 2017-2020 років. Частина №3 – 2019 рік. Проект передбачає цілий перелік матеріалів, презентацій та відео про діяльність міської ради.

Continue reading »

Вер 20

Вітаємо з Днем народження!

hrizantema2 [Старосамбірські вісті]

Старосамбірська міська рада вітає з Днем народження в.о завідувача дитячого садочку “Дзвіночок” Маковську Ірину Ярославівну. Шановна Ірино Ярославівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю.

Continue reading »

Вер 19

Привітання Старосамбірського міського голови з Днем працівника лісового господарства

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя …

Continue reading »

Вер 18

Результати поіменного голосування 50 сесії

044

Результати поіменного голосування 50 сесії Старосамбірської міської ради 17 вересня 2020 року.         Фотокопії документів.

Continue reading »

Page 1 of 19612345...102030...Остання »