Категорія Архів: Відділ економічного розвитку та інвестицій

Лис 25

Продовжено програму державної підтримки аграріїв

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації повідомив, що Уряд Постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2022 р. №1294 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2022 рік, і внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської …

Continue reading »

Лис 24

Де фермеру взяти гроші?

Замітка форум для фермерів

25 листопада 2022 року о 14:00 розпочнеться Другий Всеукраїнський фермерський форум «Де фермеру взяти гроші?» приуроченому до Дня працівників сільського господарства. Організаторами Форуму є Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) та Всеукраїнський Конгрес Фермерів (ВКФ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Continue reading »

Лис 20

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства України!

Вітання день сг 2022

Шановні працівники сільськогосподарської галузі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України! Уже традиційно щорічно у третю неділю листопада, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Continue reading »

Лис 14

Земельний податок – порядок нарахування та сплати

Замітка земельний податок

ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 206 ЗЕМЕЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ Є ПЛАТНИМ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК – обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів(ст. 14.1.72 ПКУ)

Continue reading »

Лис 11

Вебінар “Стратегія стійкості бізнесу під час кризи”

Замітка Стратегія стійкості бізнесу

Клуб Ділових Людей Україна запрошуємо на вебінар Стратегія стійкості бізнесу під час кризи 15 листопада (вівторок), 16:00 – 17:00 Онлайн Посилання для реєстрації: https://bc-club.org.ua/office/reestracija-na-zahid.html?event_id=807 На вебінарі буде обговорюватись Поняття та види небезпеки для бізнесу. Сценарії впливу небезпеки на бізнес-функції (процеси). Поняття ризиків. Інструменти для роботи з ризиками. Аналіз і класифікація ризиків. Стратегії та плани роботи з …

Continue reading »

Лис 07

Про грантові конкурси та програми для суб’єктів підприємницької діяльності

Замітка Пропозиції бізнес можливостей

КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНА – це український бізнес-клуб для керівників та власників малого та середнього бізнесу, які мають надійну ділову репутацію.     Організація розбудовуємо малий і середній бізнес в Україні та об’єднуємо його у великий репутаційний бізнес-клуб, який займає активну позицію у суспільстві та діє.

Continue reading »

Лис 03

Змінено статзвітність для аграріїв на 2023 рік

Замітка статзвітність аграріїв

До уваги аграріїв! Змінено статзвітність на 2023 рік Державна служба статистики України опублікувала зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2023 рік. Зокрема, для сільськогосподарських виробників внесено зміни до таких форм державних статистичних спостережень:

Continue reading »

Жов 24

Тимчасово призупинено подання заявок в системі Державного аграрного реєстру (ДАР)

Замітка ДАР призупинення подачі заявок

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України ввечері 19.10.2022 тимчасово призупинено подання заявок в системі Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо отримання бюджетних субсидій.

Continue reading »

Жов 21

Про посилення охорони місць нерестуючої форелі струмкової на річках Львівської області у 2022 – 2023 рр

Замітка Форель

З 10 жовтня 2022 року до 01 березня 2023 року посилено охорону місць нерестуючої форелі струмкової на водних об’єктах Львівської області. Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) від 30.09.2022 року №43 «Про посилення охорони місць нерестуючої форелі струмкової на річках Львівської області у 2022 – 2023 рр.» у визначених …

Continue reading »

Жов 19

ВЕБІНАР “ЖИТТЄВА СТІЙКІСТЬ КОМАНДИ: ЯК ЗМІЦНИТИ І РОЗВИВАТИ”

Замітка вебінар підприємництво 25_10

Клуб Ділових Людей Україна Міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу  ЗАПРОШУЄ на вебінар ЖИТТЄВА СТІЙКІСТЬ КОМАНДИ: ЯК ЗМІЦНИТИ І РОЗВИВАТИ Захід організовано в рамках Програми SURE.

Continue reading »

Page 1 of 1412345...10...Остання »

Pin It on Pinterest