Щодо обприскування полів
Переглядів:
118
![обприскування](http://sts-mrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/обприскування-400x251.jpg)
Підприємство «Норбілк Агрі» повідомило про обприскування полів, що належать йому на правах оренди .
Обприскування буде проводитися за межами населених пунктів:
– смт. Стара Сіль (поблизу с. Шумина Хирівської ОТГ) 10.09.2021 року. Орієнтовний період робіт 2 години, але терміни можуть бути продовжені внаслідок несприятливих погодних умов (низька чи висока температура, дощ, сильний вітер, тощо).