«

»

Жов 17

Вебінар “Інструменти сталого розвитку бізнесу”

Замітка вебінар розвиток бізнесуКлуб Ділових Людей Україна Міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу запрошує на вебінар Інструменти сталого розвитку бізнесу 18 жовтня (вівторок), 16:00 – 17:00

На вебінарі Ви познайомитесь з основними інструментами власника бізнесу для побудови командної роботи під час кризи задля досягнення сталого розвитку та стійкості бізнесу. Поговоримо про конкретні інструменти аналізу внутрішньої готовності бізнесу до зовнішніх викликів, оцінку ризиків, стратегічне планування щодо найму, розвитку та мотивації команди.

Зараз, як ніколи, важлива ефективність кожного працівника – ми будуємо бізнес в умовах постійних змін та кризи. Тому інструменти для залучення команди в процеси адаптації бізнесу – життєво необхідні керівнику.

Зараз, як ніколи, важлива ефективність кожного працівника – ми будуємо бізнес в умовах постійних змін та кризи. Тому інструменти для залучення команди в процеси адаптації бізнесу – життєво необхідні керівнику.

 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Керівники та власники малого бізнесу (рекомендовано від 5 до 50 осіб персоналу), які хочуть дізнатися про інструменти стійкості власного бізнесу.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  • Управління бізнесом в кризу
  • Бізнес-модель
  • Знайомство з екосистемою
  • Критичні бізнес-функції
  • Небезпеки та ризики: багатофакторні небезпеки, оцінка ризиків, схема реагування, план відновлення.
  • Команда: залучення, навчання, взаємозаміна учасників команди
  • Розробка та впровадження стратегії сталого розвитку

ПРИМІТКИ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини та підтримці GIZ.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

ОРГАНІЗАТОРИ

Програма SURE є розробкою та власністю Міжнародної організації праці (ILO) та німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей проєкт координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експерти Антон Філатов та Ганна Кулешова, які проводять цю програму, пройшли навчання в Міжнародному навчальному центрі Міжнародної організації праці (International Training Centre of the ILO, Italy) щодо подальшого поширення програми SURE. За адаптований до українських реалій контент програми SURE відповідають експерти, які проводять цю програму.

Пакет учасника Вартість участі
Відвідувач / Користувач безкоштовно
Учасник Клубу безкоштовно

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА

Юлія Ліхва
+380981616839
yulia.likhva@bc-club.org.ua

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Посилання на реєстрацію:

 

https://bc-club.org.ua/office/reestracija-na-zahid.html?event_id=794

print

Pin It on Pinterest