«

»

Лис 20

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства України!

Вітання день сг 2022Шановні працівники сільськогосподарської галузі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

Уже традиційно щорічно у третю неділю листопада, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

З сивої давнини сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку, запорукою добробуту кожного українця. У всі часи праця на землі була і залишається необхідною кожному з нас, будь то мешканець маленького села чи великого мегаполісу. Щоденно, без вихідних та святкових днів, Ви працюєте на сільській ниві, тваринницьких фермах для того, щоб забезпечити наявність якісних продуктів на нашому столі.

Ваша праця сьогодні є запорукою нашого ситого завтра. Так само як наші воїни на передовій, Ви кожен на своєму робочому місці, в полі чи на фермерському дворі, створюєте передумови для наших звитяг, тим самим наближаючи нашу перемогу.

Бажаємо всім працівникам сільськогосподарської галузі та виробникам сільськогосподарської продукції, не лише нашої громади, міцного здоров’я і людського щастя, злагоди і радості у Ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв, нехай Ваша праця і щоденні турботи приносять задоволення Вам і добробут Вашим сім’ям.

print

Pin It on Pinterest