«

»

Бер 08

Овочівникам Львівщини повернуть половину вартості сертифікованого насіння овочів

Farmer holding wooden box full of fresh vegetables in his hands. Close-up view. Harvesting concept.

У 2023 році суб’єкти підприємництва, які займаються вирощуванням овочевих культур мають можливість отримати відшкодування за придбане та висіяне у поточному році сертифіковане насіння овочів за програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, яка вже розпочала діяти.

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Сезон посіву овочевих культур тільки розпочинається, тож аграрії мають шанс придбати сертифіковане високорепродуктивне насіння та отримати фінансову підтримку.

За умовами програми відшкодування надається на придбане та висіяне у поточному році сертифіковане насіння не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду овочевих культур відкритого грунту: капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряку, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, огірків, помідорів, перцю, кукурудзи цукрової у розмірі до 50 відсотків його вартості, але не більше 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва. Окрім насіння овочів аграрії можуть відшкодувати вартість насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної.

Приймання документів передбачено до 15 червня після подання звітності про завершення посіву культур (форма 4-сг).

Фінансова підтримка не надається суб’єктам підприємництва, які:

визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство;

перебувають у стадії припинення підприємницької діяльності;

подали завідомо недостовірні відомості та документи;

мають протерміновану більше як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18190

Довідково:

У виробництві овочів аграрії використовують насіння вітчизняної і зарубіжної селекції. Перелік організацій, які займаються сертифікацією насіння вітчизняної та зарубіжної селекції та у яких можна придбати сертифіковане насіння овочів розміщений у Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал за посиланням: https://griml.com/zybz1

У разі виникнення додаткових питань звертатися до департаменту за контактними номерами: (032) 255-50-62, (066) 718 09 18.

print

Pin It on Pinterest