«

»

Кві 28

Конкурс на отримання співфінансування для підтримки переробки

Замітка підтримка сг переробкаАнонсовано фінансову підтримку проєктів з переробки зернових, олійних, бобових культур

На підтримку проєктів з переробки зернових, олійних, бобових культур в рамках співфінансування виділено 367 млн грн. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації з посиланням на Програму USAID АГРО.

Програмою АГРО планується підтримати 20 проєктів, терміном впровадження до двох років. Очікується, що сума кожного субгранту буде становити від 10 000 000 до 36 000 000 грн та обговорюватиметься індивідуально.

Підтримка має на меті покращити доступ невеликих виробників сільгосппродукції до потужностей з доробки, переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо.

Конкретні заходи можуть включати:

Сприяння створенню осередків розвитку регіональних переробних потужностей зернових, бобових та олійних культур;

Виготовлення товарних партій продукції з високою доданою вартістю;

Започаткування та/або диверсифікація переробки, підвищення продуктивності переробних потужностей;

Впровадження кращих практик, стандартів контролю якості на різних етапах переробки продукції;

Започаткування або диверсифікація виробництва біоетанолу, твердого біопалива з відходів переробки зерна.

Очікується, що за результатами наданої фінансової підтримки підприємства запровадять нові технології доробки та переробки зерна, збільшиться кількість робочих місць, нові переробні підприємства зможуть досягнути планові показники, а підприємствами, які вже працюють матимуть змогу розширити асортимент виробництва та збільшать обсяги виробництва на 20% у перший рік.

«Останні події в країнах ЄС нас ще раз зіштовхнули із суворою реальністю: висока залежність від сировинного експорту несе в собі багато ризиків. Саме тому ми тішимось, коли з’являються нові переробні потужності в аграрному секторі Львівської області. За останній рік нові проекти з переробки зерна та олійних культур впроваджували як виробничі підприємства так і елеватори. Сподіваємось, що ініціатива USAID АГРО підсилить цей тренд», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman

Додатково:

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням: https://bit.ly/412kEmw

Дедлайни:

– 18:00, 2 травня 2023 – реєстрація на передзаявочний онлайн-семінар, який АГРО проведе 3 травня 2023 з 11:00-13:00;

– 18:00, 8 травня 2023 – кінцевий термін прийому усіх запитань щодо цього конкурсу;

– 18:00, 15 травня 2023 – кінцевий термін подання концепцій 1-ого етапу.

Щоб підтвердити свою участь в семінарі, будь ласка, надішліть ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 2 травня 2023 р. на адресу: agro.subawards@chemonics.com з посиланням на РПЗ-06.

print

Pin It on Pinterest