«

»

Лип 03

У Лаврові відбувся турнір з спортивної риболовлі

f553b11c-04db-40b1-925a-cdc6cd50796a [Старосамбірська міська рада]1 липня 2023 року, вперше на території Старосамбірської територіальної громади, в с.Лаврів відбувся турнір зі спортивного лову риби.

Даний захід організований відділом культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради. В турнірі прийняли участь 11 команд з населених пунктів нашої громади. Приємно було бачити юних рибалок, які активно долучились до змагань і прийняли участь нарівні разом з дорослими учасниками турніру. Ці змагання поєднали в собі як спортивний азарт так і приємний відпочинок на лоні природи.

88737a45-79a5-4e1a-8806-5cc6e9d15da0 [Старосамбірська міська рада]Переможцями стала команда зі Старого Самбора в складі Василів Анни та Мацич Олега, улов яких становив 6.030 кг. Друге місце посіла також команда зі Старого Самбора в складі Гагаловича Олега та Фіцнера Андрія, які піймали 2,360 кг риби. І третє місце посіли рибалки зі с.Волошиново Лавренюк Роман та Ощипок Микола з результатом 1.445кг.

Призери були нагороджені міським головою Ігорем Трухимом кубками, медалями та грамотами. Висловлюємо подяку власнику ставків Фляк Роману за допомогу в проведенні турніру. Фото Зубальський Тарас.

e97f388a-0cbd-45ad-9a15-0d34b2338e8e [Старосамбірська міська рада]