«

»

Лис 04

Дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність / користування

Перелік необхідних документів для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність / користування

Дозвіл надається Старосамбірською міською радою на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (приватну власність, оренду , постійне користування) у разі:

– надання земельної ділянки із зміною її цільового призначення;

– формування   нової   земельної   ділянки   (крім   поділу  та об’єднання).

Перелік законодавчих актів,що врегульовують дане питання:

Земельний Кодекс України, ст.118, 123

Закон України «Про землеустрій», ст. 25, 50

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Постанова Кабінету Міністрів України від 26.05.04 року № 6770 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.05.09 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

Перелік документів, необхідних для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

 

  1. Заява (клопотання), в якій зазначається орієнтовний розмір земельної ділянки, адреса, вид використання та її цільове призначення з зазначенням об’єкту що розташований на земельній ділянці.
  2. Копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера
  3. Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, копії технічного паспорту БТІ (при наявності нерухомого майна)
  4. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та орієнтовні межі земельної ділянки.
  5. Письмова згода землекористувача, засвідчена нотаріально (у разі вилучення земельної ділянки)

Опис результату, який повинен отримати одержувач:

Одержання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивована відмова міської ради.

Підстави для відмови у наданні послуги:

– неповний перелік поданих документів, виявлення недостовірних відомостей у поданих документах, відсутність земельної ділянки;

– судове провадження на земельну ділянку, якщо до юридичної особи порушено судову справу про банкрутство або припинення діяльності;

– невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, нормативно-правовим актам, генеральним планам населених пунктів, іншої містобудівної документації;

–  негативний висновок за результатами проведених  експертиз  та обстежень  або  інших наукових і технічних оцінок,  необхідних для видачі документа дозвільного характеру;

– право на безоплатну приватизацію використано по цільовому призначенню за яким подано заяву про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки.

 

Відмова органу виконавчої влади або місцевого самоврядування, або залишення заяви (клопотання) без розгляду може бути оскаржено в судовому порядку.

print

Pin It on Pinterest