«

»

Тра 20

Привітання міського голови з нагоди Дня міста Старий Самбір

Дорога Старосамбірська громадо!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Кожен рік у травні ми святкуємо разом День нашого рідного міста Старого Самбора.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякую всім мешканцям райцентру, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує.
Але зараз не час для святкувань. У зв’язку з напруженою ситуацією в державі, коли ворог зазіхає на нашу незалежність, територіальну цілісність та суверенітет, вперто не визнає наше право на існування як нації зі своєю мовою, історією, звичаями та традиціями. Всі сили та молитви українського народу спрямовані на захист своєї землі. Тож масових урочистих заходів з нагоди святкування Дня міста на даний час не передбачається. Адже багато наших містян воюють на передніх рубежах і не бояться заглядати смерті в очі. Багато старосамбірчан надають посильну допомогу на фронт, таким чином по шматочку будуючи перемогу над імперією зла. Ще святкуватиме наша земля і наше місто, коли вдасться прогнати окупанта і стати господарями на своїй землі. Тож у випадку стабілізації ситуації на сході країни адміністрація міської ради розглядає можливість проведення святкування з нагоди Дня міста разом з іншими державними святами, які ще попереду.
Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаю всіх старосамбірчан та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту і незгасимої віри у перемогу. Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!
Ігор Трухим, міський голова Старого Самбора.

print

Pin It on Pinterest