«

»

Лип 05

Оголошення про проведення громадських слухань по питанню зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення,бюджетних установ та інших споживачів

ВодоканалКомунальне підприємство “Старосамбірське міське водопровідно-каналізаційне господарство” звернулось  до Виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області із заявою  про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.(вх.№1262/02-22 від 07.06.2021р.)

До заяви додані документи відповідно до вимог п.1та п.7 розділу ІІ “Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018р.№239.

Підприємством розроблені тарифи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р.№869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”.

На виконання п 2 розділу ІІ “Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтування такої необхідності” затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 5.06.2018р.№130.  КП “Старосамбірське МВКГ” опубліковано в газеті “Ваш Голос прикарпаття” №23 від 10.06.2021р. інформацію для споживачів про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення,бюджетних установ та інших споживачів.

Аналогічно споживачів проінформовано в електронній газеті “Старосамбірські вісті”, та на інтернетсайті “Моя Старосамбірщина”.

Старосамбірська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань по питанню зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення,бюджетних установ та інших споживачів.

Громадські слухання відбудуться 07.07.2021р. о 10.00 год. За адресою м.Старий Самбір вул.Л.Галицького 40. (Актовий зал).

print

Pin It on Pinterest