«

»

Лип 13

Міська рада встановила нові розміри плати за надання адміністративних послуг

герб17.06.2016 року  рішенням Старосамбірської міської ради за №294 встановлено (по міській раді) плату за надання адміністративних послуг, за видачу довідок про реєстрацію місця проживання для одержання картки малого прикордонного руху в розмірі 5% від мінімальної заробітної плати.

Звільнено від оплати за видачу довідок про реєстрацію місця проживання для одержання картки малого прикордонного руху пільгові категорії населення згідно чинного законодавства.

Перелік пільгових категорій населення:

 

 1. Учасники війни.
 2. Колишні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання.
 3. Колишні неповнолітні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання.
 4. Колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами.
 5. Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (у тому числі члени сімей померлих (загиблих) осіб, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави, осіб, нагороджених чотирма і більше медалями «За відвагу», а також Героїв Соціалістичної Праці тощо).
 6. Військовослужбовці, а також звільнені з військової служби особи, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та члени їх сімей, які перебувають на їх утриманні, батьки та члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби.
 7. Військовослужбовці, які стали інвалідами внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, а також батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби.
 8. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ та інші категорії осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист».
 9. Інваліди 1 та 2 групи, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів 1 групи або дітей-інвалідів.
 10. Багатодітні сім’ї.
 11. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 1.
 12. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 2.

     13.Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною

Більше інформації про пільгові категорії населення за посилом http://sts-mrada.gov.ua/?p=1292

print

Pin It on Pinterest