«

»

Жов 06

За підтримки Канади на Львівщині розвиватимуть соціальні послуги в громадах

061020211 жовтня відбулась робоча зустріч керівників служби у справах дітей та департаменту соціального захисту Львівської ОДА з представниками посольства Канада в Україні.

Основною темою зустрічі став розвиток соціальних послуг в громадах Львівської області. Учасники обговорили результати поточної співпраці та виокремили головні напрямки подальшої роботи.

Зокрема, зосередились на питанні реалізації ДІ-реформи у Львівській області. Її мета – забезпечити право дитини на виховання у сім’ї. Отож, варто впровадити інформаційні заходи для активного розвитку системи альтернативного (сімейного) догляду для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, розвитку концепції патронату та в загалом захисту прав і найкращих інтересів дітей у Львівській області.

Окремо сторони поспілкувались щодо співпраці через реалізацію спільних проєктів в питаннях розвитку соціальних послуг для мешканців територіальних громад області в тому числі по допомозі громадам у розробці Стратегій соціального добробуту та розвитку.

Також серед найважливіших напрямків роботи є інформування щодо важливості виховання дитини в сім’ї, успішні практики реінтеграції дітей у сім’ї та негативи інституційного догляду.

Нагадаємо, що Львівська обласна державна адміністрація з 2019 року відповідно до «Меморандуму про співпрацю» з Проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади, реалізує низку просвітницьких та інформаційних програм для структурних підрозділів сфери соціального захисту дітей районних державних адміністрацій та територіальних громад області.

Учасниками зустрічі стали: начальник служби у справах дітей Володимир Лис, директор департаменту соціального захисту населення Роман Андрес, начальниця управління соціального обслуговування департаменту Тетяна Медвідь, завідувач сектору з питань реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей служби у справах дітей Михайло Обіход.

Зі сторони посольства Канади в Україні були присутніми: перший секретар посольства Канади в Україні Влад Йонеску, координатор проєктів / контрактів посольства Канади в Україні В’ячеслав Зуб та регіональна координаторка проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) Ольга Бойко.

До слова, цей проєкт впроваджується Alinea International  за фінансової підтримки Уряду Канади.

061020211

print

Pin It on Pinterest