«

»

Гру 17

Розпочинається процедура проведення громадських слухань

громадські слуханняСтаросамбірська міська рада повідомляє, що з 17.12.2021 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану «Детальний план території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в кварталі забудови по по вулиці О.Довженка в м.Старий Самбір Самбірського району Львівської області».

Даний проект розроблений на підставі рішення Старосамбірської міської ради від 05.08.2021 року №676.

Замовником проекту є виконавчий комітет Старосамбірської міської рада Самбірського району Львівської області.

Розробником  проекту є:

ФОП Куровець Петро Андрійович.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області (читати нижче за текстом) та в  адмінприміщенні Старосамбірської міської ради за адресою: 82000, Львівська обл., Самбірський р-н, м. Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 40, каб.401. За вказаною адресою також приймаються  пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території. Посадова особа виконавчого комітету Старосамбірської міської ради відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу містобудування, архітектури, комунальної власності та житлово-комунального господарства апарату Старосамбірської міської ради Попович В.В.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 18.12.2021 року.

Громадські слухання з приводу даного  питання будуть проводитись 21.12.2021р.  об 15:00год. в сесійному залі приміщення Старосамбірської міської ради за вказаною адресою.

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  “Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.

Додатки:

  1. Схема розташування території
  2. План існуючого плану території
  3. Проектний план (Основне креслення)
  4. План червоних ліній. Поперечні профілі вулиць
print

Pin It on Pinterest