«

»

Січ 21

Додаткові можливості для започаткування власної справи

Замітка рука допомогиІз 1 січня 2022 року Міністерством соціальної політики України запроваджено бюджетну програму сприяння економічній самостійності «Рука допомоги».

Програма розрахована на осіб які перебувають на обліку центрі зайнятості як безробітні та мають намір займатись підприємницькою діяльністю. Безвідсоткову фінансову підтримку розміром до 15 мінімальних зарплат (на початку цього року – це 97500 грн) можна використати виключно для оплати рахунків на придбання необхідного для відкриття власної справи обладнання і матеріалів.

Це унікальна можливість отримати безповоротну фінансову допомогу від держави на започаткування свого бізнесу, зокрема бізнес-проектів: «Сімейної молочної ферми» та проекту вирощування лікарських трав «Розквіт», які супроводжуються Агенція інвестиційного розвитку громад і територій.

Україна, Львівська область, Львівська ОТГ, м. Львів вул. Пекарська 44, офіс. 9

www.agrit.biz.

email: agritotg@gmail.com

https://www.facebook.com/agrit.agrit.uk/.

phone: +38(068) 011-49-22

Порядок надання фінансової підтримки врегульовує Постанова Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей», яка набула чинності із 1 січня 2022 року.

Посилання на Постанову Кабміну: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/397-2021-%D0%BF#Text.

print

Pin It on Pinterest