«

»

Січ 21

Святковий концерт, приурочений Дню Соборності України (відео)

IMG_20220121_124814 [800x600]22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Напередодні свята в актовому залі Старосамбірської міської ради відбувся святковий концерт, приурочений Дню Соборності України. Музичну програму підготували працівники культури Гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради.

IMG_20220121_123639 [800x600]Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування. В часи феодального роздроблення земель Київської Русі заклики до спільних дій окремих князів супроводжували літописний період української історії. Образ скривдженої України та православної віри, необхідність її оборони надихав козацькі полки Богдана Хмельницького. В народній пісенній та епічній творчості сакральна Україна завжди уявлялась як єдине тіло від Сяну до Дону.

print

Pin It on Pinterest