«

»

Січ 27

Молодь, яка цікавиться онлайн-комунікаціями, запрошують на стажування в обласний молодіжний центр

зображення_viber_2022-01-27_15-50-42-540Львівський обласний молодіжний центр запускає набір на стажування в комунікаційному відділі. Програма стажування в комунікаційному відділі МЦ – це унікальна можливість для активних молодих людей, які хочуть розвинути свій творчий потенціал в сфері онлайн-комунікацій та цікавляться розвитком молодіжної політики в Львівській області.
Команда молодіжного центру шукає стажерів на позиції контент-менеджерів, дизайнерів,
відеомейкерів TikTok, youtube та інстаграм.
Після успішного проходження стажування молоді люди отримають сертифікат та рекомендацію від Львівського обласного молодіжного центру, доступ до участі різноманітних тренінгах, а також міжнародних проектах, доступ до спільноти людей, які творять молодіжну політику в Львівській області, можливість здобути впізнаваність та визнання на обласному рівні, вагоме доповнення до свого портфоліо.

Колектив Львівського обласного молодіжного центру забезпечить менторську підтримку під час стажування, а також комфортні умови роботи для стажерів, які будуть сприяти максимальному розвитку творчого потенціалу молоді Львівської області.

“Ми шукаємо ініціативних та творчих людей, які хочуть писати пости для соціальних мереж, знімати креативні відео, створювати графічні дизайни або ж розробляти піар-стратегії. Стажери будуть мати унікальну можливість мандрувати Львівською областю, зокрема в рамках проєкту “ІмпактБус”, знайомитися з місцевою молоддю та вивчати життя різних громад”, – зазначає комунікаційна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру Катерина Воронова.

Стажування триватиме з 22 лютого по 30 квітня 2022 року. Формат роботи буде поєднувати в собі офлайн і онлайн зустрічі.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/dvp8SgHSymtVYTXV9.

Реєстрація триває до 09 лютого 2022 року (включно).

Більше інформації про діяльність Львівського обласного молодіжного центру можна переглянути за посиланням: https://linktr.ee/lomc

print

Pin It on Pinterest