«

»

Січ 28

Право потерпілих на санаторно-курортне лікування

Фонд_соціального_страхування_України_логоСтаросамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області нагадує, що відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою правління Фонду від 24.05.2017 № 33 (зі змінами), потерпілі від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання мають право на лікування у санаторно-курортних закладах згідно з потребою, визначеною висновками медико-соціальної експертної комісії (далі – висновок МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (за наявності) за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.

Потерпілі (за потреби супроводжуючі особи) мають право на санаторно-курортне лікування згідно з рішенням МСЕК:

– особа з інвалідністю І групи – щороку;

– особа з інвалідністю ІІ групи – один раз на два роки, або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації;

– особа з інвалідністю ІІІ групи – один раз на три роки, один раз на два роки, або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації.

Термін лікування в санаторно-курортних закладах для потерпілих – 24 дні, а для потерпілих з наслідками травм, захворювань хребта та спинного мозку в спеціалізованих санаторіях становить 45 діб. Проте, термін перебування в санаторно–курортному закладі може бути скорочений до 24 діб за наявності письмової заяви потерпілого (враховується вік потерпілого, характер та складність захворювання тощо).

Витрати за фактично надані санаторно-курортні послуги з лікування відповідної категорії потерпілих та супроводжуючих осіб (за потреби) відшкодовує Фонд соціального страхування України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238) 21-4-91; 21-3-67; 21-4-43 – м. Старий Самбір;

(269) 32-1-42 – м. Турка.

print

Pin It on Pinterest