«

»

Січ 31

Витяг з Протоколу №3 позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ НМ від 31.01.22

П Р О Т О К О Л  №3 (витяг)

позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

31 січня  2022 року     м. Старий Самбір

 Головував: Заступник голови Старосамбірської міської комісії з питань ТЕБ і НС, Пупа Р.Р.

Присутні: Члени комісії (перелік додається); Запрошені: старости старостинських округів;

Леус Ю.О. – секретар комісії.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідеміологічних заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановлених рішенням обласної комісії з питань ТЕБ НС (Протокол №3 від 28 січня 2022 року).

  

СЛУХАЛИ:

  1. Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідеміологічних заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановлених рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (Протокол №3 від 28 січня 2022 року).

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Пупа Р.Р. – заступник голови Старосамбірської міської комісії з питань ТЕБ і НС, який озвучив протокольне рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС №3 від 28.01.2022 року «Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідеміологічних заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановлених рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС взяти до відома та виконання в частині владних повноважень на підпорядкованій адміністративній території з 31 січня 2022 року

Термін виконання: постійно на час запровадження карантину або до особливого розпорядження.

 

 

 

Відповідальний секретар                                                                 Юрій  ЛЕУС

print

Pin It on Pinterest