«

»

Чер 23

«Львівська політехніка» розпочала прийом документів вступників (медичних працівників)

nl_lpКафедра адміністративного та фінансового менеджменту  Національного університету “Львівська політехніка” запрошує на навчання в магістратуру медичних працівників за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

В навчально-науковому Інституті адміністрування та післядипломної освіти (ІАПО)  Національного університету «Львівська політехніка» розпочато прийом документів вступників (медичних працівників) для здобуття ступеня магістра за освітньо-професійною програмою  «Адміністративний менеджмент» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
У 2022 році конкурсний відбір осіб (медичних працівників) на навчання до магістратури здійснюватиметься за результатами: індивідуальної усної співбесіди з іноземної мови та фахового вступного іспиту в НУ «Львівська політехніка» для осіб, що вступають на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти спеціаліста або магістра.

Фаховий іспит міститиме тестові завдання з дисциплін: Загальна психологія, Інформатика, Логіка, Основи менеджменту та Основи підприємництва.
Індивідуальна усна співбесіда та фаховий іспит відбуватимуться в період  25 по 31 серпня 2022 року.
Також запрошуємо на навчання абітурієнтів на бакалаврат та студентів на магістратуру за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування» та 073 “Менеджмент”. Денна та заочна форми, бюджет та комерція.
Довідки за телефоном (032)-258-26-30
кафедра адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка»
print

Pin It on Pinterest