«

»

Вер 01

Про відновлення реабілітаційного лікування

Фонд_соціального_страхування_України_логоСтаросамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області нагадує страхувальникам та застрахованим особам про відновлення реабілітаційного лікування. Відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13 липня 2017 року № 39 із внесеними змінами, застрахована особа має право на лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за власним вибором відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі – ЛКК).

Застрахована особа з порушенням вагітності направляється для проходження реабілітації безпосередньо з жіночої консультації.

Застрахована особа – учасник антитерористичної операції має право на лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу в супроводі членів сім’ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти) за профілем медико-психологічна реабілітація один  раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем або ЛКК, але не більше, ніж 24 дні. На весь час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй видається листок непрацездатності. Усі витрати за фактично надані послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб відшкодовує Фонд соціального страхування України.

Шановні застраховані особи, ви маєте можливість пройти курс реабілітаційного лікування у санаторно-курортних закладах за власним вибором.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

м. Старий Самбір: (238) 21-3-67;

(238) 21-4-91;

(238) 21-4-43;

м. Турка: (269) 32-1-42.

print

Pin It on Pinterest