![311478331_535663668570153_7661233472570873787_n](http://sts-mrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311478331_535663668570153_7661233472570873787_n-400x283.jpg)
Вітаю усіх з цим особливим святом, одночасно релігійним, національно-патріотичним та державним.
Осособливу вдячність хочу висловити захисникам і захисницям України усіх часів.
У нашій громаді є багато чоловіків і жінок, які взяли до рук зброю.
За синє небо, за жовте колосся їм знову боротися довелося. У сьогоднішній нелегкий час від імені громади дякую усім захисникам та захисницям за те, що ми вночі можемо спокійно спати, а в день на своїй роботі працювати.
Ви достойно боретеся зі запеклим ворогом та проганяєте його у відчайдушному бою. Дорогі наші, ви стали на захист не лише своєї землі, а можна сказати, всієї Європи, світу. Ви стали світлом серед темряви.
Нехай Пресвятої Владичиці Покров завжди буде над вами. Бажаю вам радості на вашому обличчі і перемоги, на яку ми усі так чекаємо. Від щирого серця дякую за вашу мужність, сміливість та героїзм. Слава Україні! Слава вам, наші Герої!
Старосамбірський міський голова Ігор Трухим.