«

»

Лис 03

Старосамбірськими податківцями системно надається кваліфікована практична допомога платникам податків

дпаПрацівниками Старосамбірської ДПІ у приміщенні Центру обслуговування платників податкової інспекції надано фахові консультації платникам податків щодо впровадження електронних сервісів та новацій податкового законодавства.

Зокрема, роз’яснено особливості заповнення декларації щодо податкової знижки на навчання. Та надано перелік документів, які необхідно подати.

Також акцентували увагу на таких питаннях, як: обов’язкове проведення розрахункових операцій через РРО та/або через програмні РРО, реєстрація РРО через електронний кабінет, послідовність дій стосовно подання заяви для отримання ліцензії на право здійснення діяльності при реалізації підакцизних товарів (тютюнових та алкогольних виробів).

Податківці також розповіли про переваги подання звітності в електронному вигляді, використання сервісу Електронний кабінет платника податків.

Також платники отримали вичерпну інформацію про кампанію одноразового декларування. А саме, громадяни мають змогу легалізувати свої статки, при придбанні яких податки не сплачувались. Для цього необхідно подати одноразову декларацію в електронному вигляді і сплатити одноразовий збір від суми задекларованих активів. Звернуто увагу, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадян, які мають право на таке декларування. Кампанія триває до 01 березня 2023 року. Також обговорили кампанію Декларування 2022.

 

print

Pin It on Pinterest