«

»

Січ 24

Відбувся турнір з настільного тенісу з нагоди відзначення Дня Соборності України на кубок міського голови

326435689_852961645967594_5529375300993916163_n20 січня 2023 року відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради спільно з директором Старосамбірської ДЮСШ Андрієм Луцьом та вчителями фізкультури шкіл Старосамбірської ТГ провели турнір з настільного тенісу з нагоди відзначення Дня Соборності України на кубок міського голови.
Змагання проводились на визначення кращого індивідуального гравця в категорії “хлопці” та “дівчата”.

В категорії “дівчата” перемогу здобула представниця Тершівської школи Левицька Анна , яка в напруженій боротьбі перемогла свою старшу сестру Марту, яка відповідно посіла друге місце.Третє місце здобула учениця Старосамбірської школи №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника, наймолодша учасниця турніру Вікторія Корольчук.
326261546_1284082908817749_4920328784030246993_nВ категорії “хлопці” перемогу у фіналі здобув представник Тершівської школи Мига Ростислав , який переміг доволі сильного суперника Головчака Василя учня Старосамбірської школи №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника. Третє місце виборов представник Старосамбірської школи №2 Оринчак Володимир.
Переможці були нагороджені кубками та медалями!