«

»

Бер 02

Пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів в галузі сільського господарства

Замітка аграрії кредити 5Аграрії Львівщини можуть залучити пільговий кредит під 5% річних на покриття обігових витрат

У 2023 році мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва мають можливість отримати фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів в галузі сільського господарства в частині покриття обігових витрат.

Пільгові кредити надається в розмірі до 500,0 тис. грн, під 5% річних терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається на придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, пального, кормів для тварин, ветеринарних препаратів, послуг пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання комплектуючих виробів і деталей для ремонту виробничого і не виробничого обладнання, сільськогосподарської техніки, автомобільного транспорту; придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом, придбання основних засобів, біологічних активів для діяльності в агропромисловому комплексі, у тому числі новоствореним (зареєстрованим) або таким, що започатковують новий напрям сільськогосподарської діяльності.

 

«Метою цього напряму є надання дешевого фінансового ресурсу для забезпечення повноцінної посівної та інших видів господарської діяльності аграріями Львівської області. У попередні роки цей напрям підтримки залишався найбільш затребуваним серед місцевих аграріїв Львівщини, в цьому році Львівська обласна державна адміністрація виділила на нього 10 млн. грн. – майже третину всього обсягу фінансової підтримки аграріїв у 2023 році».

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18030

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел. (032) 255-50-62, (032) 225-65-08, (032) 225-65-07 у Департамент агропромислового розвитку ЛОДА.

print

Pin It on Pinterest