«

»

Лют 27

“Гвардія наступу”: на Львівщині формують штурмові бригади (відео)

127ccb38d6f34785На Львівщині формують штурмові бригади “Гвардія наступу”. Їх створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Вони працюватимуть на посилення сил оборони та звільнення окупованих територій, однак кожна бригада матиме своє бойове завдання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

За словами начальника Львівської ОВА Максима Козицького, значну частину бригад формуватимуть добровольці.

“У Львівській області охочі долучитися до “Гвардії наступу” можуть подати анкету у восьми ЦНАПах. Важливо, що доброволець може самостійно обирати бригаду, до лав якої хоче долучитися”, — каже начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний тест та тест з фізичної підготовки. Лише після цього його чи її зарахують в обрану бригаду: Нацгвардії, Держприкордонслужби чи Нацполіції.

 

 

У Національній гвардії формується шість штурмових бригад під єдиною назвою “Червона калина”.  Одна з них — на території Західного регіону.

“В лавах цієї бригади несуть службу військовослужбовці, які брали участь в бойових діях зі звільнення столиці на початку повномасштабної війни, Луганського напрямку, оборони Сіверськодонецька, Лисичанська тощо”, — каже начальник Західного територіального управління Національної гвардії України Олександр Буравков.

Навчання бійців триватиме кілька місяців. Вони будуть індивідувальні та у складі підрозділів.

“Основу прикордонної бригади “Сталевий кордон” складають досвідчені офіцери та солдати, які виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російському агресору. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, перебували на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором”, – каже начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби Віктор Бабюк.

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції називатиметься “Лють”.

“Досвід, який ми отримали при звільненні Ірпеня, Бучі, а також Харківської області, боронячи Маріуполь, допоможе нам спільно дати гідну відсіч ворогові на інших напрямках. Усі новостворені бригади будуть тісно співпрацювати зі Збройними Силами України”, – каже начальник ГУ Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський.

Також, охочі приєднатися до формування можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу».

У Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у 8 ЦНАПах за такими адресами:

  • м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  • м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  • м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  • м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
  • м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  • м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  • м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  • м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.
print

Pin It on Pinterest