«

»

Бер 08

Триває набір до «Гвардії наступу»: що необхідно знати кандидатові

d1d89f64a4bc565a160882c932945497У Львівській області подати заявку на вступ до бригади «Гвардії наступу» можна у 8 ЦНАПах.

На початку лютого за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України розпочали формувати нові штурмові бригади на базі Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Загалом сформованих нових бригад є вісім: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В». Усі вони створені на базі Національної Гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Основу новостворених бригад складатимуть чинні та колишні військові й правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовують добровольці від 18 до 60 років.

Кандидат отримає:

  • Стабільну високу оплату праці з додатковими винагородами;
  • Безоплатну медичну допомогу, страхування та інші соціальні гарантії;
  • Можливість захищати Україну від ворога у складі найпрофесійніших бригад;
  • Досвід та професію.

На Львівщині працюють 8 ЦНАПів, де можна отримати консультацію та заповнити анкету кандидата. Адреси за посиланням – https://loda.gov.ua/news/56213. Разом з тим, людина яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу» може подати відповідну анкету на сайті STORM.MVS.GOV.UA. 

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в штурмові бригади Міністерства внутрішніх справ:

  1. Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  2. Документи про освіту;
  3. Трудова книжка;
  4. Військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  5. Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (можна через «Дію»);
  6. Дві кольорові фотокартки розміром 3,5×4,5 см.
print

Pin It on Pinterest