«

»

Бер 22

Про скликання 22 сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

гербСТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 березня 2023р.               м. Старий Самбір                          № 38/02-06

Про скликання 22 сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Регламенту Старосамбірської міської ради:

 

  1. Скликати 22 сесію 8-го скликання Старосамбірської міської ради 30 березня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні зали засідань адміністративного будинку Старосамбірської міської ради по вул.Лева Галицького, 40.
  2. Запропонувати на розгляд сесії наступний порядок денний:

2.1. Про обрання лічильної комісії.

2.2. Про затвердження порядку денного 22 сесії 8 скликання Старосамбірської міської ради.

2.3. Про звіт міського голови І.Трухима про діяльність виконавчих органів Старосамбірської міської ради за 2022 рік.

2.4. Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Старосамбірської міської ради на 2023-2027 роки.

2.5. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А3817 на 2023 рік.

2.6. Про створення комунального закладу «Старосамбірський молодіжний центр».

2.7. Про внесення змін до показників бюджету Старосамбірської міської територіальної громади на 2023 рік.

2.8. Про внесення змін до переліку другого типу об’єктів оренди, які передаються без проведення аукціону.

2.9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

2.10. Про надання згоди на списання комунального майна.

2.11. Про передачу матеріальних цінностей.

2.12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

2.13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) земель колишнього КСГП «Великосілля».

2.14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду під опорами повітряних ліній електропередачі напругою 35-110 кВ на території  Старосамбірської  міської  ради.

2.15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Старосамбірської міської ради.

2.16. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для товарного сільськогосподарського виробництва.

2.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гевко Надії Іванівни.

2.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

2.21. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.

2.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.

2.23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлового приміщення на території Старосамбірської міської ради.

2.24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с.Торгановичі, вул.Центральна, 96а, Самбірського району, Львівської області гр. Товарницькій М.Р.

2.25. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Старосамбірської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області двох пожежних автомобілів.

2.26. Про розгляд заяви гр. Здреник Марії Станіславівни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.27. Про розгляд заяви гр. Товарницького Олега Дмитровича, мешканця с.Тершів, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.28. Про розгляд заяви гр. Кальницького Михайла Михайловича, мешканця с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування матері Кальницької Ганни Миколаївни.

2.29. Про розгляд заяви гр. Луцак Ірини Іванівни, мешканки с.Велика Лінина, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування свекрухи Луцак Марії Миколаївни.

2.30. Про розгляд заяви гр. Луцик Марії Павлівни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.31. Про розгляд заяви гр. Гейник Мирослави Михайлівни, мешканки с.Воля, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.32. Про розгляд заяви гр. Сокуренко Катерини Миколаївни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.33. Про розгляд заяви гр. Розмус Євгенії Іванівни, мешканки с.Воля, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.34. Про розгляд заяви гр. Кіфер Уляни Ігорівни, мешканки с.Росохи, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.35. Про розгляд заяви гр. Сольчаник Ганни Ярославівни, мешканки с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.36. Про розгляд заяви гр. Кліщ Любомири Василівни, мешканки смт.Стара Сіль, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.37. Про розгляд заяви гр. Туркас Марії Василівни, мешканки смт.Стара Сіль, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.38. Про виплату одноразової допомоги на поховання Луцика Миколи Степановича.

2.39. Про виплату одноразової допомоги на поховання Кременя Івана Миколайовича.

2.40. Про виплату одноразової допомоги на поховання Бережанського Василя Володимировича.

2.41. Про розгляд заяви гр. Яким Богдана Михайловича, мешканця с.Велика Лінина, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.42. Про розгляд заяви гр. Дик Оксани Вікторівни, мешканки с.Кобло, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.43. Про розгляд заяви гр. Жепки Марії Володимирівни, мешканки с.Торгановичі, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.44. Про розгляд заяви гр. Бойко Лесі Мар’янівни, мешканки с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.45. Про розгляд заяви гр. Никель Соломії Василівни, мешканки с.Торгановичі, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

 

 

Міський голова                                                       Ігор ТРУХИМ

print

Pin It on Pinterest