«

»

Кві 04

Щодо часткового відшкодування вартості високо репродукційного насіння

Замітка програма насінництвоКомплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки для суб’єктів підприємництва у 2023 році передбачена фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості високорепродукційного насіння.

Фінансова підтримка надається сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам, сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям за придбане і висіяне у поточному році сертифіковане високорепродукційне насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, кукурудзи цукрової, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті) не нижче першої репродукції, або першого покоління гібриду в розмірі до 50 % вартості насіння, але не більше ніж 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

Документи на відшкодування вартості насіння приймаються до 15 червня після подання суб’єктами господарювання звітності про завершення посіву культур (форма 4-сг).

Подаємо інформаційні матеріали щодо умов участі, перелік та форми документів, що додаються.

З метою придбання сертифікованого насіння сільськогосподарських культур, додаємо  інформацію про суб’єкти насінництва в області та прилеглих областей, які володіють сертифікатами на насіння зернових, технічних, овочевих культур.

Для отримання детальніших консультацій можна звертатись у департамент АПР ЛОДА за телефонами: (032) 255-50-62.

print

Pin It on Pinterest