«

»

Кві 26

Відбулися змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів освіти Старосамбірської міської ради

IMG-9be3c7a478d6e3c2a4757f55db4359b2-V [800x600]19 та 20 квітня відділом освіти проведені  змагання з футболу «Шкіряний м’яч» в рамках ХХХ обласних спортивних ігор школярів (гімназіади) Львівщини серед учнів закладів освіти Старосамбірської міської ради .

Серед команд вікової категорії 2008 року народження  змагання проводилися на базі  ЗЗСО І-ІІІ ст..№2 м.Старого Самбора. У змаганнях взяли участь сім команд.

Вітаємо призерів  збірну команду ЗЗСО І-ІІ ст.. с.Тершів та НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст..-ЗДО с.Велика Лінина», які здобули І місце, команду ЗЗСО І-ІІ ст..с.Торчиновичі, яка здобула ІІ місце та команду НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст..-ЗДО смт. Ст.Сіль» за здобуте ІІІ місце.

IMG-65c495bd5080a98a5d575d0bd47b40bb-V [800x600]Серед команд вікової категорії 2010 року народження  змагання проводилися на базі  Торгановицької гімназії.  У змаганнях взяли участь 8 команд.  Знову ІІІ місце здобула команда учнів НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст..-ЗДО смт. Ст.Сіль». ІІ місце посіли господарі – команда учнів Торгановицької гімназії. Почесне І місце за голами, забитими пенальті, здобула команді ЗЗСО І-ІІІ ст..№2 м.Старого Самбора.

Спортсменів привітала начальник відділу освіти Ольга Коваль, вручила їм грамоти, почесні кубки та медалі.

Судійською колегією було визначено кращого воротаря. Ним став Андрій Катрич зі Стрільбич. Кращим нападником визначено Мар’яна Смерека із Старої Солі, а кращим захисником – Луць Марію  з Тершова. Дітей нагородили відповідними статуетками.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до підготовки команд. Бажаємо юним спортсменам не зупинятися на досягнутому, а показати високий результат в обласних змаганнях.