«

»

Тра 01

У Старому Самборі відбулися змагання найсильніших під назвою «Сталеві м’язи»

343552600_773746507747708_2608792807957022633_n [800x600]29 квітня 2023 року у м.Старий Самбір в спортивній залі Старосамбірського ОЗЗСО№1 імені Героя України Богдана Сольчаника відбулися змагання найсильніших жителів Старосамбірської територіальної громади під назвою «Сталеві м’язи» на Кубок міського голови.
Змагання проводилися в трьох видах: армреслингу, піднімання штанги-колоди над головою та масреслингу.
Таке спортивне дійство вирішили провести з метою підвищення масовості здорового способу життя населення, отримання досвіду змагань, організації дозвілля, залучення населення до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури та як один із способів об’єднання громади в один міцний кулак.
Організатором змагань виступив відділ культури,молоді,спорту та туризму Старосамбірської міської ради.
Ініціативу підтримали голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим та старости старостинських округів нашої громади.Всі команди-учасники змагань проявили волю до перемоги.

Сьогодні фортуна усміхнулась найсильнішим і переможцями змагань стали богатирі з Великолінинського старостинського округу , які лише на 1бал випередили команду з м.Старий Самбір, яка посіла 2 місце.Третіми стали силачі з с.Волошиново з чим ми їх і вітаємо.
344019499_609105837818884_4988455820797933460_n [800x600]В особистих змаганнях в дисципліні армреслинг перемогу здобув Фляк Олег (Велика Лінина) , в масреслингу найсильнішим став Гриб Василь (м.Старий Самбір) та в підніманні штанги-колоди найкращими були хлопці з Торчинович. Дякуємо головному судді змагань Тарасу Фем’яку, який надзвичайно професійно та безкомпромісно відсудив змагання та нашому земляку Чемпіону України з армреслингу, майстру спорту – Мизі Мирону , який прийняв участь в змаганнях в ранзі судді з армреслингу , всім старостам нашої громади і медикам Старосамбірської первинки за медичне забезпечення.