«

»

Тра 02

Програма підтримки бізнесу у Львівській області

Замітка Програми підтримки бізнесуРозпочалася реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік (далі – Програма), яка затверджена розпорядженням від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА.

Програма працює через два інструменти:

– надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам, що здійснили переміщення та реєстрацію на територію Львівської області;

– ваучерна підтримка бізнесу.

Так, безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки (https://loda.gov.ua/services/programs/18022).

Для підтримки мікро, малого та середнього підприємництва а також кластерів (лише ваучери на участь в закордонних виставково-ярмаркових заходах) передбачена ваучерна підтримка (https://loda.gov.ua/services/programs/18027):

– не більше 60 тис. грн на маркетингові ваучери;

– не більше 100 тис. грн на ваучери для сертифікації продукції;

– не більше 100 тис. грн на ваучери на участь в закордонних виставковоярмаркових заходах, в т. ч. кластери.

Важливо зазначити, що частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Просимо поширити інформацію про механізми реалізації завдань Програми з метою залучення до участі зацікавлений бізнес Львівщини.

Детально ознайомитись з Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, яка затверджена розпорядженням від 27.02.2023 №93/0/5-23ВА можна за посиланням: (https://loda.gov.ua/rozporyadchidokumenty), а також за телефоном (032)299-92-79.

print

Pin It on Pinterest