«Прояви себе через комунікацію: онлайн та офлайн погляд». Такий тренінг з неформальної освіти провели для молоді Старосамбірської громади.
Його організував відділ культури, молоді, спорту та туризму і відбувся він у молодіжному простірі “MIND HOUSE”, який облаштовано в Старосамбірській школі ім Героя України Богдана Сольчаника.
Зазначимо, це вже другий захід, який знайомить молодь громади зі світом медіа. Наприкінці березня для старшокласників Старосамбірської громади провели воркшоп з журналістики.
Спікеркою заходу була Сніжана Добромильська, третьокурсниця факультету журналістики ЛНУ, журналістка онлайн видань, випускниця гуртка “Юний журналіст” Старосамбірського Центру дитячої та юнацької творчості.