«

»

Тра 26

Відбувся другий тренінг в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

IMG_2721 [Старосамбірська міська рада]У Старосамбірській міській раді продовжують тренінги в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

25-26 травня у рамках проєкту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, відбулась друга частина тренінгу для представників територіальних громади Старосамбірщини з теми: «Програми «Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад. Аналіз даних».

До навчань, які проходили у Старосамбірській міській раді долучилися представники Добромильської та Стрілківської громад: працівники апаратів рад, медицини, соціальної сфери, старостинських округів.

Важливо, що у рамках проєкту є можливість позмагатися з іншими громадами та, в разі перемоги, отримати грантові кошти у вигляді технічного забезпечення.

Дякуємо всій команді за згуртованість, активність та ініціативність!

IMG_2707 [Старосамбірська міська рада] IMG_2713 [Старосамбірська міська рада] IMG_2720 [Старосамбірська міська рада] IMG_2731 [Старосамбірська міська рада]

print

Pin It on Pinterest