«

»

Чер 01

Чудове свято організували у Старому Самборі до Дня захисту дітей

IMG_3886 [Старосамбірська міська рада]1 червня, в День захисту дітей, для дітвори організували свято у на міському стадіоні.

Молитва за здоров’я та привітання дорослих – так розпочалося яскраве і гарне свято Дитинства у Старому Самборі.

Відзначали свято яскраво, енергійно та насичено. Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Так, свято супроводжувалось різноманітними конкурсами та розважальними заходами: святковий концерт, інтелектуальна вікторина, аніматори, написання листа воїнам ЗСУ, майстер-класи тощо. Діти співали, танцювали і створювали багато позитивних емоцій. На святі спільно відпочивали місцеві діти та діти з батьками, які через війну залишили рідні домівки.

Відвідали свято і міський голова Ігор Трухим разом з головою Самбірської РВА Іваном Ільчишином, які привітали усіх малят та дорослих з Міжнародним днем захисту дітей.

IMG_3864 [Старосамбірська міська рада]Хай посмішка буде на дитячих обличчях завжди поруч з родиною та під мирним небом України, – прозвучало у привітанні.

Святкові заходи подарували дітлахам гарний настрій, навчили нового, дали можливість поспілкуватися з ровесниками та проявити себе у творчості. Окрасою свята стали яскраві фотозони, де кожен міг сфотографуватись.

Організували свято працівники структурних підрозділів Старосамбірської міської ради.

IMG_3873 [Старосамбірська міська рада] IMG_3881 [Старосамбірська міська рада]

IMG_3931 [Старосамбірська міська рада] IMG_3933 [Старосамбірська міська рада] IMG_3954 [Старосамбірська міська рада] IMG_3961 [Старосамбірська міська рада]

print

Pin It on Pinterest