«

»

Чер 28

Про скликання 24 сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

гербСТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2023р.                        м. Старий Самбір           № 87/02-06

  Про скликання 24 сесії 8-го скликання Старосамбірської міської ради

Керуючись ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Регламенту Старосамбірської міської ради:

 

  1. Скликати 24 сесію 8-го скликання Старосамбірської міської ради 06 липня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні зали засідань адміністративного будинку Старосамбірської міської ради по вул.Лева Галицького, 40.
  2. Запропонувати на розгляд сесії наступний порядок денний:

2.1. Про обрання лічильної комісії.

2.2. Про затвердження порядку денного 24 сесії 8 скликання Старосамбірської міської ради.

2.3. Про дострокове припинення повноважень депутата Старосамбірської міської ради Яворського Мар’яна Володимировича.

2.4. Про розгляд запиту депутата Старосамбірської міської ради В.Цегенька щодо проведення аудиту КНП «Старосамбірська РЛ».

2.5. Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів у старостинських округах та затвердження графіку прийому суб’єктів звернень в них.

2.6. Про затвердження в новій редакції Положення про відділ «ЦНАП» виконавчого комітету Старосамбірської міської ради, Регламенту роботи та Переліку адміністративних послуг.

2.7. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Старосамбірської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області спеціального автомобіля.

2.8. Про перейменування комунального закладу «Старосамбірська дитяча музична школа» та затвердження Статуту закладу.

2.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у зв’язку з переходом права власності на будинок.

2.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та надання в оренду гр.Бідник І.В.

2.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Тершів, вул. Шкільна, 16б гр. Войт О.В.

2.14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Торгановичі, с.Бачина та с.Воля Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області.

2.15. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що підлягає передачі у власність шляхом продажу ТзОВ «Еколіссервіс» в с. Стрільбичі.

2.16. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для товарного сільськогосподарського виробництва.

2.17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення в м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 2б гр. Новосельському І.І.

2.18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлового приміщення в м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 42-б, гр.Фірко В.О.

2.19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.

2.20. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.

2.21. Про розірвання договору оренди землі з ПрАТ Київстар та припинення права оренди земельних ділянок на території Старосамбірської міської ради.

2.22. Про надання в оренду земельних ділянок ТзОВ «Юкрейн Тауер Компані» на території Старосамбірської міської ради.

2.23. Про внесення змін в рішення 23-ої сесії 8-ого скликання Старосамбірської міської ради №1387 від 11.05.2023 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі автомобільних доріг у Львівській області».

2.24. Про вилучення земельної ділянки.

2.25. Про надання в оренду земельних ділянок ПАТ «Укрнафта» на території Старосамбірської міської ради.

2.26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Укрнафта».

2.27. Про затвердження детального плану території (квартал К-1 с.Бачина).

2.28. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровий номер: 4625185500:04:000:0124).

2.29. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровий номер: 4625185500:07:000:0930).

2.30. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (кадастровий номер 4625185500:11:001:0889).

2.31. Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Старосамбірської міської територіальної громади на 2023 рік.

2.32. Про затвердження Програми розвитку національно-патріотичного виховання та проведення спортивно-оздоровчих зборів для дітей та молоді Старосамбірської територіальної громади у Центрі національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака на 2023 рік.

2.33. Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2023 рік.

2.34. Про затвердження (в новій редакції) Програми фінансової підтримки сімей з інсулінозалежними дітьми до 14 років.

2.35. Про затвердження (в новій редакції) Програми фінансової підтримки військової частини А3817.

2.36. Про затвердження (в новій редакції) Програми підтримки та розвитку КНП СМР «Старосамбірська РЛ» у 2023 році.

2.37. Про затвердження (в новій редакції) Програми матеріальної підтримки громадян– жителів Старосамбірської територіальної громади на 2023 рік.

2.38. Про внесення змін до показників бюджету Старосамбірської міської територіальної громади на 2023 рік.

2.39. Про внесення змін до рішення від 15.12.2022 №1161 «Про затвердження структури та чисельності апарату Старосамбірської міської ради та її виконавчих органів на 2023 рік».

2.40. Про надання згоди на розробку Муніципального енергетичного плану громади.

2.41. Про надання згоди на участь в проекті Interreg NEXT Polska – Ukraine 2021-2027.

2.42. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлового-комунального господарства та комунальної власності (в новій редакції).

2.43. Про розгляд заяви гр.Корнацької Надії Володимирівни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.44. Про розгляд заяви гр.Марич Катерини Андріївни, мешканки с.Воля, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.45. Про розгляд заяви гр.Марунчак Оксани Миколаївни, мешканки с.Лаврів, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.46. Про розгляд заяви гр.Кутельмаха Андрія Руслановича, мешканця м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.47. Про розгляд заяви гр.Паплика Василя Івановича, мешканця с.Біличі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.48. Про розгляд заяви гр.Гейника Богдана Володимировича, мешканця м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.49. Про розгляд заяви гр.Кузьмина Анатолія Івановича, мешканця с.Спас, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.50. Про розгляд заяви гр.Ряпича Віктора Васильовича, мешканця с.Волошиново, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.51. Про розгляд заяви гр.Хіміча Володимира Івановича, мешканця с.Морозовичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.52. Про розгляд заяви гр.Стецик Лесі Петрівни, мешканки с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.53. Про розгляд заяви гр.Лешковича Василя Андрійовича, мешканця с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.54. Про розгляд заяви гр.Пукач Галини Іванівни, мешканки с.Стрільбичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.55. Про розгляд заяви гр.Тернавської Надії Прохорівни, мешканки с.Тершів, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.56. Про розгляд заяви гр.Топорович Олени Іванівни, мешканки с.Воля, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.57. Про розгляд заяви гр.Вархоли Славомира Івановича, мешканця м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.58. Про розгляд заяви гр.Горак Іванни Євстахіївни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.59. Про розгляд заяви гр.Яцика Василя Васильовича, мешканця с.Торчиновичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування.

2.60. Про розгляд заяви гр.Пенько Марії Степанівни, мешканки с.Велика Лінина, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування дочки Пенько Руслани Миколаївни.

2.61. Про розгляд заяви гр.Іваницької Василини Вікторівни, мешканки с.Тершів, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування сина Іваницького Давида Романовича.

2.62. Про розгляд заяви гр.Нацулич Ярослави Богданівни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування чоловіка Нацулича Василя Васильовича.

2.63. Про розгляд заяви гр.Сухар Ольги Львівни, мешканки с.Соснівка, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування чоловіка Сухара Миколи Дмитровича.

2.64. Про розгляд заяви гр.Хилинської Мар’яни Миколаївни, мешканки с.Торчиновичі, щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування дочки Хилинської Анни Олегівни.

2.65. Про розгляд заяви гр.Сольського Івана Мироновича, мешканця смт.Стара Сіль, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.66. Про розгляд заяви гр.Шкурупій Лариси Вікторівни, мешканки м.Старий Самбір, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.67. Про розгляд заяви гр.Білас Катерини Василівни, мешканки с.Стара Ропа, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.68. Про розгляд заяви гр.Сидора Максима Івановича, мешканця с.Стара Ропа, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.69. Про розгляд заяви гр.Туркаса Василя Миколайовича, мешканця с.Стара Ропа, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.70. Про розгляд заяви гр.Туркас Галини Володимирівни, мешканки с.Стара Ропа, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.71. Про розгляд заяви гр.Мажури Лесі Богданівни, мешканки с.Страшевичі, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.72. Про розгляд заяви гр.Гриб Лесі Іванівни, мешканки с.Страшевичі, щодо надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем.

2.73. Про виплату одноразової грошової допомоги на поховання Кота Мар’яна Ярославовича.

2.74. Про виплату одноразової грошової допомоги на поховання Карлика Ігоря Михайловича.

 

 

 

Міський голова                                              Ігор ТРУХИМ

print

Pin It on Pinterest