За інформацією Громадської Організації «Клуб ділових людей Україна» Благодійний Фонд «Це Крафт» за підтримки Громадської Організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» у межах соціальної складової соціального підприємства «Це Крафт» оголосив конкурс на надання безвідсоткової позики або закупівлі за бюджетом заявки та передання у користування заявнику на 11 місяців (в разі успішної реалізації проєкту – в подальшу власність заявнику)
Для кого
- Фізичні особи без підприємницького досвіду;
- ФОП або юридична особа (мікропідприємство, ремісничі організації).
Умови
- Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно повернути на рахунок фонду через 11 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає, що учасник програми повинен показати в заявці власний внесок для реалізації запланованої діяльності у грошовому еквіваленті.
- В категорії «Стартап» заявник може бути вже активним підприємцем або фізичною особою без підприємницького досвіду, але за сферою діяльності показати компетентність у напрямку, за яким подається заявка. Заявник бере на себе відповідальність протягом 6 місяців після укладання договору зареєструвати підприємницьку діяльність.
- В категорії «Масштабування» заявник повинен бути зареєстрованою юридичною особою або фізичною особою-підприємцем. Перевага надаватиметься мікропідприємцям і ремісничим організаціям.
- Розміри фінансової допомоги конкурсу 2022 року: категорія “Стартап” – 20 000 грн, категорія “Масштабування” – 30 000 грн.
- Перевага надається представникам малих територіальних громад чисельністю до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).
- Заявники, які продемонструють злагоджену професійну команду, матимуть перевагу (не є обов’язковою умовою).
Пріоритетні напрямки Револьверного фонду Це Крафт:
- Крафтове виробництво – виробництво малими партіями із задіянням ручного труда, із використанням натуральної сировини і матеріалів.
- Ремісництво, особливо виготовлення товарів із натуральних матеріалів.
- Методи виробництва і рецептури – аутентичні (прив’язані до певної території) або авторські.
- Використання специфічних до вашого регіону культурних особливостей або української національної спадщини – відображення культурних традицій і мотивів у їх класичній формі або їх модернізація.
- Екологічність, натуральність у процесах виробництва і готовому товарі.
Дедлайн
12 травня 2024 року
Процедура
Заповнити гугл-форму та надіслати заявку