«

»

Січ 13

В місті Старий Самбір введено обмеження на продаж алкоголю у вечірній час

alkogol20 грудня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Старосамбірської міської ради на якому було прийнято рішення, що стосується продажу алкогольних напоїв у вечірній час на території міста Старий Самбір.

«Розглянувши рішення Львівської обласної ради від 22 листопада 2016 року «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними , слабоалкогольними напоями , пивом (крім безалкогольного) в торгівельних мережах Львівської області», відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні», “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», виконавчий комітет Старосамбірської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, за винятком кафе, барів, ресторанів, з двадцять другої години до десятої години.
  2. Т.в.о. начальнику Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області Р.Сигеричу забезпечити контроль за дотриманням режиму реалізації алкогольних напоїв, що передбачений цим рішенням.
  3. Надіслати рішення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради за належністю, опублікувати на офіційному веб – сайті Старосамбірської міської ради та в засобах масової інформації», йдеться в офіційному документі. Рішення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради від  20.12.2016 року № 101. http://sts-mrada.gov.ua/?p=2781
print

Pin It on Pinterest