«

»

Лют 09

У Львівській ОДА стартували конкурси громадських проектів

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації оголошує два конкурси з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (молодіжними та дитячими) організаціями та творчими спілками. Для реалізації ініціатив громадськості цьогоріч надаватиметься фінансова підтримка з обласної програми “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки всього 590 тис грн, а також Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2014-2018 роки – 200 тис грн.

Учасниками відбору можуть бути інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу. Проекти (програми, заходи) мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

Обласна програма “Молодь Львівщини”:

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді
Утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції дітей та молоді, у тому числі для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб
Поширення серед дітей та молоді здорового й безпечного способу життя
Розвиток неформальної освіти, створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді в процесі співпраці вітчизняних і міжнародних громадських об’єднань, роботодавців, органів державної влади та місцевого самоврядування
Сприяння інтеграції української молоді в європейське молодіжне співтовариство.
Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області:

Соціально-економічний розвиток;
Культурно-просвітницька діяльність;
Аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень;
Протидія корупції
Зазначимо, що подавати можна одразу кілька конкурсних пропозицій. Серед можливих видів діяльності:

Проведення спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань конкурсу конференцій, панельних дискусій, круглих столів, конгресів, симпозіумів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, фестивалів, виставок;
Випуск поліграфічної продукції спрямованої на реалізацію завдань конкурсу;
Розробка та друк методичних матеріалів;
Організація та проведення інформаційних кампаній;
Проведення культурно-просвітницьких заходів, квестів, флеш-мобів;
Організація та проведення теренових ігор, походів та таборів дітей та молоді на виконання завдань програм.
Варто також наголосити, що програми (проекти) не обмежуються наведеним переліком видів діяльності. Проте не можуть бути підтримані ті з них, які спрямовані на отримання прибутку, підтримку політичних партій та не відповідають обласному рівню виконання (реалізації).

На фінансування однієї програми (проекту, заходу) виділятимуть від 5 до 25 тис грн. За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості. Решта 25% забезпечує інститут громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Для участі у конкурсі громадські організації подають у друкованій та електронній формі конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена українською мовою. Детальний перелік, зразки документів та умови конкурсу можна отримати тут.

Конкурсні пропозиції приймаються з 8 лютого до 8 березня 2016 року включно, щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 10:00 год до 18:00 год, перерва з 13:00 год до 14:00 год, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб.403, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Контактна особа: Лаврін Іванович Фарович, спеціаліст відділу департаменту внутрішньої політики ЛОДА тел. 299 91 06, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою “на конкурс”).

print

Pin It on Pinterest